Skip to content

Pamela Anderson: „Ups! Miláčku uteklo nám video!“

Kanadská herečka a modelka Pamela Anderson (*1967) se proslaví v seriálu Pobřežní hlídka. Když pobíhá po pláži v červených plavkách, mužům se tají dech. Jí samotné se ovšem zatají dech, když zjistí, že nahrávka její svatební noci koluje mezi lidmi.

Přátele a rodinu šokuje v roce 1995, když oznámí, že se bude vdávat. Vyvoleným je totiž Tommy Lee (*1962), bubeník heavymetalové skupiny Mötley Crue. Seznámili se před 96 hodinami. Vášnivou svatební noc si užívají na palubě soukromé jachty.

Nechybí svíčky ani kamera. Nahrávka jejich soulože se však záhy stane neslavnějším sexuálním skandálem showbyznysu.

2
Když se řekne Pobřežní hlídka, vybaví se všem mužům Pamela běžící v červených plavkách po pláži.

Zedníci, najatí na úpravy jejich domu, totiž nahrávku ukradnou a brzy se pikantní pasáže objeví na veřejnosti. Kopie se šíří jako lavina. Nikomu nevadí, že jde o obyčejné amatérské video pořízené za nepříliš dobrých světelných podmínek.

Všichni chtějí vidět Pamelu v akci.

4
Pamela a Tommy aneb kráska a zvíře. Jejich erotické video z líbánek obletí svět.

Když dvojice pochopí, že džina do láhve nevrátí, dohodnou se s firmou IEG. Nahrávka vyjde oficiálně, dvojice vydělá miliony a Pamela je slavnější než kdy byla. Když však roku 1998 uniká na veřejnost další její ostré video, tentokrát s Bretem Michaelsem ze skupiny Poison, žádný velký poprask už nevyvolá.

3
Po úniku videa je sice slavnější než dřív, zajímavou roli jí však ani poté nikdo nenabídne.

Foto: en.wikipedia.org, www.shemazing.net, internet
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …