Skip to content

Loveland: Projděte se zábavním parkem plným erotiky!

Jihokorejský Loveland na ostrově Jeju je prý nejchlípnějším sochařským parkem na světě. A vstupné stojí pár korun, vlastně wonů.

Není to klasický zábavní park. Spíš tradiční park plný zeleně a neobvyklých zákoutí, jehož hlavní atrakcí jsou realistické sochy v lascivních pózách a různé eroticky laděné legrácky. Samozřejmě nechybí hotely a obchody s erotickými suvenýry.

7
Park na jihokorejském ostrově Jeju je plný eroticky laděných soch.

Od polibku k souloži

Pro své příjemně teplé klima je ostrov oblíbeným místem pro líbánky korejských párů. V roce 2002 tu dvacet absolventů Hongikské univerzity v Soulu začne pracovat na tematickém parku o velikosti dvou fotbalových hřišť, který nabídne 140 soch.

Na počátku je souší cudného polibku dvou zcela oblečených milenců, na konci pak smyslné milostné hrátky, z nichž mnohé nabízí nejen značně akrobatické pozice, ale také praktiky, které jsou v některých zemích tabu.

Otevřen je 16. listopadu 2004,

Od roku 2004 je oblíbeným výletním místem milenců a manželů, kteří touží po vzrušující procházce parkem.
Od roku 2004 je oblíbeným výletním místem milenců a manželů, kteří touží po vzrušující procházce parkem.

Od nemravných klik k osvětě

Mimoto tu najdete různé sochy plodnosti a vše, počínaje klikami od dveří, má provokativně erotické pojetí. Najdete tu přehlídku erotických pomůcek, jejichž funkci, pokud vám není jasná, odhalíte stisknutím tlačítka.

Promítají se tu erotické filmy i osvětové filmy na téma sexuální výchovy, večer se konají zábavně pikantní představení a každý měsíc výstava představující díla slavných i místních umělců.

3879850732
Dokonce i směrovky tu působí eroticky.
Foto: www.enjoyourholiday.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …