Skip to content

VIDEO: Krmit žraloka holou rukou není dobrý nápad!

Zdá se vám krmení žraloků jako šílený nápad? A co krmení žraloků holou rukou? Právě o to se pokoušela Melissa Brunning poblíž města Perth v Austrálii. Jak to dopadlo? Samozřejmě ne úplně šťastně. Nejlépe to zachycuje přiložené video.

Prázdninové plavby zní jako skvělý způsob jak strávit letní měsíce. I zde jsou ale různá úskalí. Na jedno takové narazila Melissa Brunning při krmení žraloků vouskatých, kteří se přiblížili k zádi lodi.

Tito žraloci běžně měří, jak je ostatně na videu vidět, okolo dvou metrů. Zatímco ostatní krmili žralok házením kousků ryb do vody, nebojácná Mellisa se pokusila žraloka nakrmit přímo z ruky. Když ale žralok vyrazil pro nabízenou rybí svačinu, zakousl se spolu s ní i do jednoho lidského prstu.

Poté navíc šokovanou ženu stáhl sebou do vody. “Stalo se to hrozně rychle. Cítila jsem se, jako by mi stahoval maso z kosti,” uvedla Melissa Brunning. “Bála jsem se na ten prst podívat, myslela jsem si, že už ho nemám,” dodala. Prst ji však naštěstí zůstal. I když trochu potrhaný. Brunning však nevyhledala včas odbornou lékařskou pomoc a do prstu se jí tak dostala infekce. Místní média odmítají o incidentu mluvit jako o žraločím útoku, a to proto, že Melissa svou ruku, spolu s chutnou návnadou, v podstatě strčila žralokovi do tlamy.

To vše dobrovolně. Zvíře se tak zachovalo naprosto přirozeně, když se do takto nabízené pochoutky zakouslo.

Foto: Aquariumdomain.com Video: youtube.com (channel: Storyful Rights Managment)
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články