Skip to content

Red Bull jim nedal křídla: Nejkontroverznější žaloby u soudu

Lidé zkouší vydělávat peníze naprosto na všem, někdo dokonce i na zažalování těch nejznámějších firem. Povedlo se někomu u soudu vyhrát?

Red Bull jim nedal křídla

Energetický nápoj je známý svým sloganem „Red Bull vám dává křídla“. Toho využil nejmenovaný Američan a zažaloval rakouskou firmu za to, že za 10 let pití tohoto nápoje žádná křídla nemá. Soud vyhrál.

Google mapy

Loren si jednoho dne na mapách v Googlu nastavila cestu, podle které se chtěla ráno projít. Ovšem mapy ji zavedly na velmi frekventovanou dálnici, na který nebyl žádný chodník. Loren věřila mapám natolik, že se rozhodla cestou pokračovat asamozřejmě ji srazilo auto.

Po této nehodě se s Googlem začala soudit o 100 tisíc dolarů. Google vyhrál.

Každému z nás se asi stalo, že kvůli mapám zabloudil. Ale že bychom kvůli tomu společnost žalovali?

McDonald´s

Starší žena si koupila horkou kávu v McDonaldu. Usedla do auta, a aby si do kávy mohla nalít mléko, dala si kávu mezi nohy. Ta se samozřejmě převrátila a silně ženu popálila. Zažalovala proto McDonald´s o 2,7 milionů dolarů.

Věřte tomu, nebo ne, Stela vysoudila 640 tisíc dolarů poté, co byla částka u soudu snížena.

Bůh

Ernie zažaloval Boha za to, že všem obyvatelům města způsobuje újmu na zdraví tím, že zakládá tornáda, požáry a jiné přírodní katastrofy. Žaloba byla zamítnuta s tím, že Bůh nemá žádnou určenou adresu, tudíž není možné ho soudit.

Foto: blh.com, ru.pngtree.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …