Skip to content

Odvážíte se přespat v hotelu Ballygally Castle? Prý v něm řádí přízraky!

Strávit noc na hradě, který slouží jako ubytovací zařízení, vypadá jako velmi romantický nápad. Jenže ke každému hradu neodmyslitelně patří duchové. Že jsou to jenom povídačky? Možná, ale měli byste dostatečně pevné nervy, abyste si to ověřili?

Obec Ballygally Castle v Severním Irsku se pyšní půvabným hrádkem, pod jehož střechou se nyní skrývají útulné hotelové pokoje. Nejeden host se však místo příjemného spánku prý dočkal noci plné děsu. Co se zde údajně některým návštěvníkům přihodilo?

Neklidní duchové

Host v noci uslyší zaklepání. Celý rozespalý jde otevřít. Mžourá do temné chodby. Nikoho však nespatří. Copak se mu vše jenom zdálo? Podle vedení hotelu Ballygally Castle tomu tak není. Nejspíš na něj zaklepal přízrak lady Isobel Shaw, kterou podle pověsti její manžel James Shaw zavřel v pokoji, aby zde vyhladověla k smrti a ona se v zoufalství vrhla z okna.

Nebo ji možná sám z okna vyhodil, kdo ví…Lady Isobel prý není jediným ženským přízrakem, který leká klienty hotelu. Po chodbách se údajně také prochází přízrak ženy v hedvábných šatech známý jako madam Nixon.

A pokud tohle považujete za banalitu, můžete přespat ve strašidelném pokoji ve věži. Někteří návštěvníci prý v hotelu také zaslechli děti hrající si na chodbách. Když jim však šli vyhubovat, nebylo po nich ani památky.

Šlo totiž o přízraky! Opravdu v irském hotelu bloudí duchové, nebo jsou strašidelné historky marketingovým tahem majitelů zařízení?

Jeden z nejstrašidelnějších hotelů v Británii si můžete prohlédnout v následujícím videu:

Foto: https://cz.pinterest.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články