Skip to content

Krátkodobá půjčka si žádá jen několik minut, u sjednání se nezapotíte

Tento článek je reklamním sdělením

Jednoduchá, rychlá, ale také bezpečná a diskrétní. Důležité ale je vybrat si i vhodného poskytovatele!

Nejde o nic složitého, tohle zkrátka zvládne úplně každý – včetně těch, kteří jsou zatím ve světě internetu stále spíš v kategorii začátečníků nebo mírně pokročilých. Postačí jen stabilní připojení, potvrzení o trvalém příjmu a ověření totožnosti, v dnešních žádostech nebudete uvádět s kým žijete nebo jak dlouho už obýváte konkrétní byt. Detaily z vašeho života nikoho nezajímají, nakonec, nejde o žádné velké částky. Krátkodobá půjčka v řádu tisíců korun se dá použít naprosto na cokoliv, stačí si vše jen pořádně promyslet…

Bezpečnost je prvořadá, osobní údaje budou v bezpečí
Nečekáte zbytečně, vaše osobní data budou pečlivě chráněna proti zneužití. To jsou dvě garance, které máte pokaždé, když je ve hře krátkodobá půjčka. O bezpečnost je postaráno, žádná třetí strana nebude vědět, že si půjčujete – tedy, pokud se o této věci nerozpovídáte třeba někde před přáteli. Výhodou je pak i řada možností, protože částka je zcela na vás, stejně jako nastavení splátkového kalendáře. Máte před sebou jen dva mantinely, a sice nejnižší a nejvyšší možnou sumu. Obvykle se nastavení pohybuje mezi tisícikorunou a řádově několika tisíci korunami, ale často maximum přesáhne i desetitisícovou hranici. Vždy totiž záleží na poskytovateli, jaké podmínky hry si v tomto směru určí.

Co všechno bude zapotřebí uvést v žádosti?
Bude krátká, jednoduchá, vyplníte ji nepochybně už během několika minut. Administrativa patří na úřady, a nikoliv mezi nebankovní půjčky, dnešním trendem je v tomto ohledu všechno spíše ještě více zjednodušovat než dělat zbytečné překážky. Pokud doložíte trvalý příjem a splníte všechny základní podmínky, peníze ihned jsou realitou – a to třeba ještě dnes! Bez čeho se ještě dnešní půjčky hravě obejdou?

• Dokládání a vysvětlování. Nemusíte ukládat faktury nebo složenky, peníze můžete totiž utratit za cokoliv, co zrovna uznáte za vhodné. V zásadě tu nejsou dobré a špatné volby.
• Poplatků. Hradit totiž budete jen a pouze domluvený úrok, žádné poplatky za vedení úvěrového účtu nebo dokonce předčasné splacení nečekejte – jsou dnes už vážně pasé.
• Zbytečných otázek. Jak velký je váš byt, kolik dětí máte, jste sezdaní nebo snad žijete s dlouholetým partnerem ve společné domácnosti bez svatby? To není vůbec důležité.

A podle čeho si vlastně vybírat poskytovatele? Ukazatelů a čísel byste měli sledovat více, nezáleží přeci jen na zajímavé úrokové sazbě, nýbrž i pověsti firmy v dlouhodobém horizontu nebo třeba doplňkových službách. Jinak řečeno – můžete v případě nutnosti oddálit termín splátky za mírný poplatek, zcela bez problémů a nějakých dodatečných sankcí? I to je totiž důležité, protože daná situace může a současně nemusí nastat, je proto nepochybně lepší mít takovou záchrannou brzdu a jistotu nadosah.

Půjčit si může kdokoliv, kdo splní základní podmínky
Živnostník, pracující a plnoletý student, ale třeba také penzista. Stačí jen doložit příjem, věk a trvalé bydliště v ČR, o nic jiného zde skutečně nejde! Nároků je vlastně minimum, a to činí nebankovní úvěry dostupnějšími. Ovšem pozor, každá mince má rub a líc, takže i v tomto případě musíme dobře zvážit, jestli půjčku opravdu potřebujeme. Pokud si totiž sjednáme podobnou službu bez větší rozvahy, riskujeme tím nejen přiblížení se dluhové pasti, ale i další komplikace. Půjčka jako taková totiž umí být nejen dobrým přítelem. Sjednávejte si ji proto jen tehdy, když je pro váš rodinný rozpočet opravdu účelnou – je pravda, že půjčka například na dovolenou asi nebude zcela nejlepším nápadem, že?

Foto: Soscredit.cz
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …
reklama

Nenechte si ujít další zajímavé články

Záhadná hora Krudum: Bloudí zde duše mrtvých horníků?
epochanacestach.cz

Záhadná hora Krudum: Bloudí zde...

V chráněné krajinné...
Přišla o dalšího životního partnera?
nasehvezdy.cz

Přišla o dalšího životního...

Představitelka potvory...
Pozor na mozkovou mrtvici
21stoleti.cz

Pozor na mozkovou mrtvici

Náhle vzniklý pokles koutku úst, porucha řeči,...
Překvapení staré 2500 let: Neznámý jazyk z Turecka
enigmaplus.cz

Překvapení staré 2500 let:...

Archeologické práce na nalezišti Ziyaret...
Čokoláda, která roste na stromě
epochalnisvet.cz

Čokoláda, která roste na...

Také jste někdy snili o tom, že máte...
Vztahy v době pandemie
21stoleti.cz

Vztahy v době pandemie

Více než rok trvající pandemie prověřila kvalitu...
Union Glashütte opět na startu ADAC Deutschland Klassik
iluxus.cz

Union Glashütte opět na...

Byla to právě technická dokumentace,...
Byli v minulosti na Zemi obři?
enigmaplus.cz

Byli v minulosti na Zemi obři?

Obři jsou zmiňováni v Bibli, ve...
Festival vína VOC Znojmo místo května v září
epochanacestach.cz

Festival vína VOC Znojmo místo...

Festival vína VOC Znojmo...
Stane se z ní svobodná matka?
nasehvezdy.cz

Stane se z ní svobodná matka?

Do nového roku vkročila...
Skutečné horory, které pronásledovaly natáčení hororu
enigmaplus.cz

Skutečné horory, které...

Lidé se rádi bojí – ale samozřejmě jen v kontrolovaném...
Sídlo, jehož zdmi procházely dějiny
rezidenceonline.cz

Sídlo, jehož zdmi procházely...

Historické stavby bývají pro svůj nezaměnitelný...