Skip to content

Kanae Kidžimaová: Černá vdova, která chlapům pořádně zatopí

Matka pěti dětí Kanae Kidžimová (*1974) si oblíbí kamínka na dřevěné uhlí. Nepoužívá je však k tomu, aby se muži zahřáli, ale spíš k tomu, aby vychladli. Samozřejmě až poté, co jí pošlou všechny své peníze.

Jošijuki Ojde je 6. srpna 2009 nalezen mrtvý, zhroucený na zadním sedadle pronajatého auta. Spolu s ním je v autě plno oxidu uhelnatého a také kamínka na dřevěné uhlí. „Další sebevrah,“ řeknou si zasahující policisté, protože taková kamínka patří v Japonsku k nejčastějším způsobům sebevraždy.

Brzy si však uvědomí, že tentokrát tu něco nehraje. Auto je zamčené, ale klíčky chybí. Ojde navíc neměl důvod sáhnout si na život. Naopak, těšil se na život po boku nové ženy, které krátce před smrtí převedl na konto 5 milionů jenů (cca 1 milion korun).

Den před smrtí napsal na svůj blog: „Budu se ženit a dnes se konečně setkám s rodinou mé snoubenky.“ Když pitva odhalí, že sice zemřel na otravu oxidem uhelnatým, ale v krvi má navíc stopy po sedativech, je jasné, že tentokrát jde o víc než jen dalšího sebevraha.

Kanae Kidžimaová

Překvapení pro detektivy

Protože je den před smrtí viděn ve společnosti jisté Kanao Kidžimové, začnou u ní. A nestačí se divit. Zjistí, že hledá důvěřivé osamělé muže na internetových seznamkách, a pod příslibem manželství, nebo obětavé péče, z nich tahá peníze.

Vypomáhá si upravenými fotkami, na kterých vypadá atraktivněji a většině mužů tvrdí, že je v zoufalé situaci, neboť její rodiče zemřeli při leteckém neštěstí a ona potřebuje peníze, aby mohla dokončit hudební studium v USA dřív než se vdá.

Suma, kterou z nich dokáže vylákat dosahuje výše téměř 50 milionů korun! Jenže muži, kteří jí peníze pošlou, záhy umírají při podivných nehodách. Utonutím nebo otravou oxidem uhelnatým, při které hrají hlavní roli kamínka na dřevěné uhlí.

Policie najde takových mužů pět, ale nevylučuje, že jich může být i více.

Než je zatčena, stihne zabít minimálně 5 mužů.

Příliš mnoho nebožtíků

V srpnu 2007 je například v prefektuře Čiba nalezen ve vaně mrtvý sedmdesátiletý obchodní manažer Sadao Fukujama, který jí postupně půjčil 74 milionů jenů (cca 14 milionů korun). Další její přítel, třiapadesátiletý Takao Terada, zemřel na otravu oxidem uhelnatým ve svém domě v lednu 2009.

V dubnu umírá Kazumi Jabe, jehož tělo je nalezeno v moři a smrt je uzavřena jako nehoda při rybolovu. Další obětí je osmdesátiletý Kenzo Ando, který zemřel 15. května 2009 při požáru svého domu a Kidžimová pro něj pracovala jako ošetřovatelka.

Zatímco svědci vypoví, že ji viděli v domě krátce před požárem, bankovní kamery prozradí, že o den dříve vybrala všechny peníze z jeho účtu. Poslední obětí se stává Hideki Marujama, jehož tělo je nalezeno až poté, co je Kidžimová 3.

září 2009 zatčena. „Poté co mužům podstrčila prášky na spaní, zapálila v jejich blízkosti dřevěné brikety takovým způsobem, že se oběti udusily oxidem uhelnatým,“ tvrdí žaloba.

Její případ je zpracován i formou comicsu.

Nepřímé důkazy hovoří jasně

Ač je případ vystavěn pouze na nepřímých důkazech a výpovědí véce než 60 svědků, nikdo nepochybuje. Všichni mrtvé znala z internetových stránkách pro osamělá srdce. U všech pitva odhalí stopy sedativ.

Stejných jaké jsou u ní nalezeny při domovní prohlídce. Předepsaných minimálně 10 lékaři.

V jejím počítači je nalezen e-mail o jehož obsahu vyšetřovatelé tvrdí: „Obsahuje návod jak použít uhlí k vraždě tak, aby vypadala jako sebevražda.“ Je dohledáno, že přes internet několikrát koupila kamínka na dřevěné uhlí.

Ač se tedy Kidžimová snaží během 100 dnů trvajícího procesu tvrdit, že muži spáchali sebevraždu z nešťastné lásky poté, co se je rozhodla opustit, soud jí neuvěří a 13. dubna 2012 ji odsoudí k trestu smrti.

Foto: mutantfrog.com, murderpedia.com, unknownmisandry.blogspot.com,
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Svět zločinu
Zobrazit více …
reklama

Nenechte si ujít další zajímavé články

Byli v minulosti na Zemi obři?
enigmaplus.cz

Byli v minulosti na Zemi obři?

Obři jsou zmiňováni v Bibli, ve...
Záhadná hora Krudum: Bloudí zde duše mrtvých horníků?
epochanacestach.cz

Záhadná hora Krudum: Bloudí zde...

V chráněné krajinné...
Festival vína VOC Znojmo místo května v září
epochanacestach.cz

Festival vína VOC Znojmo místo...

Festival vína VOC Znojmo...
Přišla o dalšího životního partnera?
nasehvezdy.cz

Přišla o dalšího životního...

Představitelka potvory...
Překvapení staré 2500 let: Neznámý jazyk z Turecka
enigmaplus.cz

Překvapení staré 2500 let:...

Archeologické práce na nalezišti Ziyaret...
Čokoláda, která roste na stromě
epochalnisvet.cz

Čokoláda, která roste na...

Také jste někdy snili o tom, že máte...
Sídlo, jehož zdmi procházely dějiny
rezidenceonline.cz

Sídlo, jehož zdmi procházely...

Historické stavby bývají pro svůj nezaměnitelný...
Union Glashütte opět na startu ADAC Deutschland Klassik
iluxus.cz

Union Glashütte opět na...

Byla to právě technická dokumentace,...
Stane se z ní svobodná matka?
nasehvezdy.cz

Stane se z ní svobodná matka?

Do nového roku vkročila...
Vztahy v době pandemie
21stoleti.cz

Vztahy v době pandemie

Více než rok trvající pandemie prověřila kvalitu...
Skutečné horory, které pronásledovaly natáčení hororu
enigmaplus.cz

Skutečné horory, které...

Lidé se rádi bojí – ale samozřejmě jen v kontrolovaném...
Pozor na mozkovou mrtvici
21stoleti.cz

Pozor na mozkovou mrtvici

Náhle vzniklý pokles koutku úst, porucha řeči,...