Skip to content
reklama
reklama

Kanae Kidžimaová: Černá vdova, která chlapům pořádně zatopí

Matka pěti dětí Kanae Kidžimová (*1974) si oblíbí kamínka na dřevěné uhlí. Nepoužívá je však k tomu, aby se muži zahřáli, ale spíš k tomu, aby vychladli. Samozřejmě až poté, co jí pošlou všechny své peníze.

Jošijuki Ojde je 6. srpna 2009 nalezen mrtvý, zhroucený na zadním sedadle pronajatého auta. Spolu s ním je v autě plno oxidu uhelnatého a také kamínka na dřevěné uhlí. „Další sebevrah,“ řeknou si zasahující policisté, protože taková kamínka patří v Japonsku k nejčastějším způsobům sebevraždy.

Brzy si však uvědomí, že tentokrát tu něco nehraje. Auto je zamčené, ale klíčky chybí. Ojde navíc neměl důvod sáhnout si na život. Naopak, těšil se na život po boku nové ženy, které krátce před smrtí převedl na konto 5 milionů jenů (cca 1 milion korun).

Den před smrtí napsal na svůj blog: „Budu se ženit a dnes se konečně setkám s rodinou mé snoubenky.“ Když pitva odhalí, že sice zemřel na otravu oxidem uhelnatým, ale v krvi má navíc stopy po sedativech, je jasné, že tentokrát jde o víc než jen dalšího sebevraha.

blank
Kanae Kidžimaová

Překvapení pro detektivy

Protože je den před smrtí viděn ve společnosti jisté Kanao Kidžimové, začnou u ní. A nestačí se divit. Zjistí, že hledá důvěřivé osamělé muže na internetových seznamkách, a pod příslibem manželství, nebo obětavé péče, z nich tahá peníze.

Vypomáhá si upravenými fotkami, na kterých vypadá atraktivněji a většině mužů tvrdí, že je v zoufalé situaci, neboť její rodiče zemřeli při leteckém neštěstí a ona potřebuje peníze, aby mohla dokončit hudební studium v USA dřív než se vdá.

Suma, kterou z nich dokáže vylákat dosahuje výše téměř 50 milionů korun! Jenže muži, kteří jí peníze pošlou, záhy umírají při podivných nehodách. Utonutím nebo otravou oxidem uhelnatým, při které hrají hlavní roli kamínka na dřevěné uhlí.

Policie najde takových mužů pět, ale nevylučuje, že jich může být i více.

blank
Než je zatčena, stihne zabít minimálně 5 mužů.

Příliš mnoho nebožtíků

V srpnu 2007 je například v prefektuře Čiba nalezen ve vaně mrtvý sedmdesátiletý obchodní manažer Sadao Fukujama, který jí postupně půjčil 74 milionů jenů (cca 14 milionů korun). Další její přítel, třiapadesátiletý Takao Terada, zemřel na otravu oxidem uhelnatým ve svém domě v lednu 2009.

V dubnu umírá Kazumi Jabe, jehož tělo je nalezeno v moři a smrt je uzavřena jako nehoda při rybolovu. Další obětí je osmdesátiletý Kenzo Ando, který zemřel 15. května 2009 při požáru svého domu a Kidžimová pro něj pracovala jako ošetřovatelka.

Zatímco svědci vypoví, že ji viděli v domě krátce před požárem, bankovní kamery prozradí, že o den dříve vybrala všechny peníze z jeho účtu. Poslední obětí se stává Hideki Marujama, jehož tělo je nalezeno až poté, co je Kidžimová 3.

září 2009 zatčena. „Poté co mužům podstrčila prášky na spaní, zapálila v jejich blízkosti dřevěné brikety takovým způsobem, že se oběti udusily oxidem uhelnatým,“ tvrdí žaloba.

blank
Její případ je zpracován i formou comicsu.

Nepřímé důkazy hovoří jasně

Ač je případ vystavěn pouze na nepřímých důkazech a výpovědí véce než 60 svědků, nikdo nepochybuje. Všichni mrtvé znala z internetových stránkách pro osamělá srdce. U všech pitva odhalí stopy sedativ.

Stejných jaké jsou u ní nalezeny při domovní prohlídce. Předepsaných minimálně 10 lékaři.

V jejím počítači je nalezen e-mail o jehož obsahu vyšetřovatelé tvrdí: „Obsahuje návod jak použít uhlí k vraždě tak, aby vypadala jako sebevražda.“ Je dohledáno, že přes internet několikrát koupila kamínka na dřevěné uhlí.

Ač se tedy Kidžimová snaží během 100 dnů trvajícího procesu tvrdit, že muži spáchali sebevraždu z nešťastné lásky poté, co se je rozhodla opustit, soud jí neuvěří a 13. dubna 2012 ji odsoudí k trestu smrti.

Foto: mutantfrog.com, murderpedia.com, unknownmisandry.blogspot.com,
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Svět zločinu
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Další chlap nevydržel
nasehvezdy.cz

Další chlap nevydržel

Ani tentokrát se Agátě...
Legendární Ford Bronco v omezeném množství i v Evropě
iluxus.cz

Legendární Ford Bronco v...

Ford dnes oznámil, že na evropský trh uvede...
Pozvání do interiérové krajiny
rezidenceonline.cz

Pozvání do interiérové krajiny

Barcelonský byt je ojedinělý útulnými zákoutími,...
PODĚBRADSKÁ CYKLOSTEZKA
epochanacestach.cz

PODĚBRADSKÁ CYKLOSTEZKA

Město Poděbrady a jeho...
Výtečný srnčí guláš
panidomu.cz

Výtečný srnčí guláš

Zimní jídlo podle našeho gusta vyzkoušejte!...
Nová teorie o Turínském plátně: Ježíšova tvář to prý není!
epochalnisvet.cz

Nová teorie o Turínském plátně:...

Není to pohřební rubáš z Jeruzaléma, ale ubrus z...
Smetanový dezert crème brulée
tisicereceptu.cz

Smetanový dezert crème brulée

Miluje ho celý svět. „Krém brilé“, jak se...
Pobyt ve vesmíru ubírá na kostní hmotě, zjistili vědci
21stoleti.cz

Pobyt ve vesmíru ubírá na...

O jistých tělesných změnách spojených s...
Dal mi lásku a pocit bezpečí
skutecnepribehy.cz

Dal mi lásku a pocit bezpečí

Do svých třiceti let jsem byla tou...
Tajemní Esejci: Ve své sektě měli svá vlastní pravidla
enigmaplus.cz

Tajemní Esejci: Ve své sektě...

Nikde v Bibli o nich nenaleznete ani zmínku,...
Proč zemřela slavná Marilyn Monroe?
enigmaplus.cz

Proč zemřela slavná Marilyn...

Slavná, krásná a prokletá. Tak by se dala...
Přijde nakonec Burešová úplně o vše?
nasehvezdy.cz

Přijde nakonec Burešová...

Jako by toho nebylo v životě...