Skip to content

Elektrický motor s elektrocentrálou: Seznamte se!

Tento článek je reklamním sdělením

Dnes je samozřejmostí, že se uvnitř v továrnách používají na pohánění některých zařízení elektrické motory. Ale nejen tady najdou své uplatnění – tyto motory nabízejí řadu výhod, které jistě ocení nejeden zákazník. Proto se na tato zařízení podrobněji zaměříme.

Jaké jsou výhody třífázových elektromotorů?

Hlavní výhodou je fakt, že velká většina těchto elektromotorů je energeticky velmi úsporná. Při každodenním používání můžete ušetřit až překvapivě velké obnosy peněz v porovnání s obyčejnými či dokonce postaršími elektromotory. Ale tím nepolepšíte jenom vaší peněžence, nýbrž také životnímu prostředí. Například v Německu se úsporné třífázové elektromotory ušetří až 20 TWh za rok, což odpovídá ekvivalentu osmi elektrárenských bloků na fosilní paliva a asi 11 milionům tunám uhlí.

Využití je velmi široké

Energeticky úsporné motory se nabízejí v několika výkonových a velikostních variantách, což umožňuje jejich nasazení prakticky ve všech podmínkách, kam se jen trochu hodí. Díky modulární nadstavbové koncepci a robustnímu provedení ze šedivé litiny se nemusíte bát technických závad. Pokud nebudete elektromotor schválně systematicky ničit, měl by vydržet velmi dlouho v provozu. A to i v takových místech, kde není k dispozici elektrický proud. Ideálním dvojčetem pro takový motor je pochopitelně elektrocentrála, díky které se stanete naprosto nezávislými.

S elektrocentrálou vás nic nezastaví

Jestliže chcete mít třífázový úsporný elektromotor například na chalupě, kde není zaveden elektrický proud, nebo jsou jeho dodávky velmi problematické, není nic jednoduššího než si pořídit elektrocentrálu. Ta vám umožní získat elektřinu kdykoli se vám zamane a umožní vám být naprosto nezávislými na vašem okolí.

A nemusíte jimi napájet pouze elektromotor, díky sofistikované regulaci napětí přes ni můžete napájet například elektrické nářadí nebo topná či osvětlovací tělesa. Jejich využití takřka nezná mezí. Jediné, co tak budete muset v budoucnu dělat, je dolévat palivo do vynikající elektrocentrály s klidem v duši, že vám elektrický proud půjde i nadále.

Vždyť je to tak jednoduché!

 

Foto: screen-forin
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …