Skip to content

Děsivé podezření: Zrodil se virus HIV v amerických laboratořích?

Šíří zkázu a smrt. Je ale vir HIV opravdu zlou hříčkou přírody, nebo se jedná o biologickou zbraň americké armády, která se vymkla z kontroly? Pravda však může být ještě děsivější…

V roce 1981 v Atlantě ve Spojených státech dostane Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí od lékařů vyrozumění o zvláštní nákaze, která se rychle šíří mezi místními homosexuály a feťáky. Nikdo netuší, co se děje.

Nakažení trpí těžkým onemocněním plic a rakovinou kůže. Vše nasvědčuje tomu, že jim zcela chybí imunita! Virus dostane jméno pojmenování HIV, tedy virus lidské imunitní nedostatečnosti. Ihned se vyrojí plejáda otázek.

V jejím čele stojí dvě: Odkud tahle hrozná nemoc přišla a jak ji léčit? Odpověď neznáme ani po desetiletích.

Kde se virus vzal? Některé teorie jsouo obzvlášť temné.

Nejezte opice!

Lékaři přijdou s teorií, že je HIV zmutovaným africkým virem SIV, tedy viru opičí imunitní nedostatečnosti. Na člověka se měl přenést pojídáním opičího masa a pohlavním stykem s opicemi. Jenže jak mnozí Afričané dodávají, s opicemi žijeme tisíce let a nikdy předtím tu HIV nebyl.

Pochází virus od opic?

Tajná vládní zakázka?

Američtí vědci Leonard Horowitz (*1952), Alan Cantwell (*1934) a jejich německý kolega Jakob Segal (1911–1995) věří, že virus HIV nevznikl přirozenou cestou, ale byl vytvořen na zakázku pro americkou armádu.

Ta chce údajně zredukovat světovou populaci. HIV je tak podle skupiny vědců dokonalou biologickou zbraní, která zbaví člověka imunitního systému. Návrh měl přednést v roce 1969 zástupce Pentagonu, doktor Donald MacArthur. Na jeho realizaci žádal od Kongresu USA 10 milionů dolarů. V té době panuje strach ze Sovětského svazu, o kterém se špitá, že na podobné zbrani už pracuje. Amerika si musí pospíšit. Místem výzkumu se prý stane zařízení Fort Detrick v Marylandu, které je v letech 1943 až 1969 oficiálním střediskem pro výzkum biologických zbraní.

Vedoucím objektu je v té době Robert Gallo. Podle Jakoba Segala je HIV virus stvořen jako „slepenec“ několika lidských a zvířecích virů. Jedním z nich je virus Visna, který se poprvé objeví v roce 1932 na Islandu u tamní populace ovcí.

Dalším například je lidský HTLV-1. Spojením těchto a dalších virů vznikne smrtící kombinace.

Robert Gallo tajemné středisko vede.

Kdo bude prvním cílem?

Americká vláda má podle vyznavačů konspiračních teorií v plánu snížit populaci těch, kteří jsou podle ní kontraproduktivní. Cílí tedy na minority, do kterých patří hlavně gayové, černoši a drogově závislí.

Plán je jednoduchý – pod záminkou očkování rozšířit do těchto komunit virus. Začne homosexuálům „pomáhat“ proti infekční hepatitidě B (žloutence), místo toho je ale prý infikuje smrtelně nebezpečným virem HIV!

Je jen otázkou času, kdy začne smrt řádit ve velkém. Stejnou vakcínu poté použije americká vláda v Africe.

Nejvíce virus udeří v Africe a mezi homosexuály a podivnými živly. Náhoda?

Plán masového vymírání

Brzy se hovoří i o ještě děsivějším scénáři, který zahrnuje působení mimozemských sil. Je možné, že by mimozemšťané chtěli lidskou rasu vyhladit pomocí viru HIV? Mnozí myslí, že je to způsob, jak se lidí na Zemi zbavit elegantně a relativně rychle.

Poukazují na to, že v době vzniku viru lidé prostě neměli dostatečné znalosti a vybavení na to, aby takový virus vyvinuli. Zároveň podle mnoha vědců ani nemohl vzniknout přirozenou cestou.

Zmutovaný virus, nebo dílo prohnaného vědce?
Foto: youtube, wikipedie
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Věda a technika
Zobrazit více …