Skip to content
reklama

Baba Vanga: Co se chystá v letech 2111 a 2273?

V 11 letech přijde o zrak. Osud jí však do vínku namísto ztraceného smyslu nadělí nadání, nad kterým zůstává rozum stát…

Osleplá Vangelia Gushterová (1911–1996) vidí budoucnost! „Jsou kolem mě, to díky nim všechny ty věci vidím,“ vysvětluje. O kom to mluví? Podle Vangy se kolem ní pohybují neviditelné bytosti, jež jí umožňují nahlédnout do budoucnosti.

Co jsou tyto zvláštní bytosti zač? To Vanga nevysvětlí. „Některá sdělení nesmím říct nikdy, nikomu na celém světě,“ dodává.

dum baby vangy
Dům baby Vangy. Až do smrti zůstala skromnou ženou…

Babu Vangu budou celý život navštěvovat lidé, kteří chtějí znát budoucnost. A nepůjde jen o sousedy. Mezi zástupy Bulharů se brzy objeví řada známých postav z cizích států. Státníky nevyjímaje. Mezi ohromené návštěvníky patří dokonce Adolf Hitler (1889–1945)! A co všechno již slepá vizionářka úspěšně prorokovala? Úspěšnost jejích vizí dosahuje 80 procent!

Diana
Dianina smrt patří k 80% splněných proroctví. Na ty budoucí si musíme my i naše prapravnoučata teprve počkat.

Baba Vanga předpovídala rozpad Sovětského svazu v roce 1991, a dokonce i výbuch jaderné elektrárny v ukrajinském Černobylu! A to není zdaleka vše. Předem také věděla o tragické smrti bývalé manželky britského prince Charlese (*1948) lady Diany Spencerové (1961–1997)! Předpoví i teroristické útoky na newyorské budovy Světového obchodního centra z 11. září roku 2001 či dramatickou zkázu ruské ponorky Kursk 12. srpna 2000.

end-of-the-world-shutterstock-82339957-1024x737
K obavám z roku 2012 nebyl podle Vangy důvod. Opět trefa.

Na rozdíl od řady jiných prorokyň si Baba Vanga nedělala hlavu ani s rokem 2012, kdy statisíce lidí nervózně očekávaly konec světa. Lidstvo podle ní naopak čekají ještě dlouhá staletí existence. Zásadní je u ní ale rok 3797, u nějž její proroctví pro Zemi končí.

Některé vize Vangy mají dojít naplnění již brzy. Vanga očekává například rozsáhlou muslimskou invazi do Evropy.

cyborg1
Budeme žít v roce 2111 s kyborgy?

To v roce 2111 budou na světě žít obyčejní lidé bok po boku s kyborgy, v roce 2221 prý astronomové objeví „něco strašného“. Na rok 2273 Vangelia Gushterová předpovídá přerod současného lidstva v novou rasu.

Jak se to stane? Současné rasy se prý budou intenzivně mísit mezi sebou. Ufologové se mají nač těšit, Bulharka prorokuje dokonce setkání s mimozemšťany!

Foto: ger.vam-kuda.ru, wikipedia.org/In-cognito at the Bulgarian language Wikipedia, shutterstock.com
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články