Skip to content

Slavný fotbalista koupil vilu smrti! Měl by se bát?

Villa-Altachiara

Prokletá vila nebo vila smrti. Tak říkají Italové krásné letní rezidenci nedaleko Janova. Přes děsivou pověst koupil před časem dům fotbalista Samuel Eto´o. Co mu hrozí?

George Herbert, hrabě z Carnarvonu, muž, který byl u otevření Tutanchamonovy hrobky, v roce 1923 umírá poté, co se mu zanítí štípanec od moskyta. Podle některých záhadologů ho dostala kletba hrobky, která prý údajně sedla i na jeho sídlo v Itálii – vilu Altachiaru nedaleko Janova.

Sedla i na vilu kletba faraóna Tutanchamona?
Sedla i na vilu kletba faraóna Tutanchamona?

Další vlastník nemovitosti, Aubrey Herbert, umírá poté, co ho ve vile začnou bolet zuby, a při neúspěšné operaci dostává otravu krve. A tady krvavá historie teprve začíná.

Ve vile prý dnes přenocují jen ti skutečně odvážní.
Ve vile prý dnes přenocují jen ti skutečně odvážní.

Ve vile přebývá ve 30. letech i indický mystik Meher Baba, který však po krátké době spěšně odchází. Zaznamenal snad podivnou atmosféru vily? Od té doby se traduje, že ve vile straší. Uklízečky tam prý nechtějí uklízet a vlastníci se střídají velmi často. V roce 2001 vlastní dům bývalá modelka Francesca Vacca Agusta. Za záhadných okolností mizí a její tělo vyplaví po pár týdnech moře. V loňském roce dům koupil kamerunský fotbalista Samuel Eto´o (*1981). Že by nevěděl o děsivé historii sídla? Nebo má prostě jen pro strach uděláno?

Fotbalista Samuel Eto´o
Fotbalista Samuel Eto´o.
Foto: expressng.com, www.mirror.co.uk , hdimagelib.com, news.jumpfon.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství Zobrazit více …