Skip to content
reklama

VIDEO: Zázračné prameny v Nordenau!

Návštěvníci břidlicové štoly dychtivě přihlížejí, jak do kanystrů stéká voda. Už se nemohou dočkat, až na ně přijde řada a odnesou si sebou životodárnou tekutinu. Zdejší voda je totiž prý zázračná!

V německém městečku Nordenau stojí hotel Tommes, do nějž proudí davy lidí. Co je sem láká? Pod stavbou se nachází břidlicová štola. V ní roku 1992 vytryskne pramen. Jeho voda má prý léčivou moc. Dokáže uzdravovat revma, kožní nemoci, poruchy krevního oběhu a podle některých dokonce vyléčí i rakovinu.

Kdo má údajný zázrak na svědomí? Tentokrát za vším nestojí Panna Maria, jako je tomu podle legendy u léčivého pramene ve francouzských Lurdách. Vše je podle některých návštěvníků dílem Majtréji. Jenže kterého?

Tradičně je Majtréja považován za budoucího buddhu, který přijde, až nauka předchozího hlasatele dharmy (překládá se jako: praxe, učení, cesta, individuální zákon aj.) Siddhárthy Gautamy (žil zřejmě v 6. či 5. století př. n. l.) upadne v zapomnění. Ovšem v tomto případě je zázrak připisován Majtréjovi, v nějž věří vyznavači hnutí New Age. Toho ve svých představách spojují mimo jiné i s Kristem a vidí v něm nového spasitele lidstva.

Tento Majtréja svou přítomnost prý dává najevo vytrysknutím nového pramene ve své blízkosti. Má údajně léčivá voda v Nordenau opravdu zázračný původ?

Více o pramenech v Nordenau se dozvíte v následujícím videu:

Foto: http://harmoniouskangenwater.com
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články