Skip to content

Testy DNA opravují porotu!

Michelle Mitchellová nastartuje svého Volkswagen Brouka. Je 4. února 1976 a 19leté děvče zamíří za otcem. Jsme na dohled od kalifornských hranic ve městě Reno. Michellin žlutý vůz poskočí a u univerzitního kampusu se zastaví.

Sympatický muž jí nabídne pomoc a společně odtlačí Brouka na blízké parkoviště. „Chcete někam hodit?“ nabídne se ještě. Michelle z telefonní budky zavolá domů. Matka je u kampusu do 10 minut. Po dceři ale jako by se slehla zem.

Barbara Mitchellová prohledá okolí. „Jo, světlý vlasy, hubená, pěkná holka. Viděl jsem ji, tlačila auto s nějakým chlapem,“ dosvědčí jeden z nedaleko stojících mladíků. Matka volá policii. Jenže případ hodinu „neexistující“ dívky nikoho neburcuje.

Policejní vůz proto dorazí na místo až po dvou hodinách!

33586360001_original
Neznámý muž Michelle pomůže odtlačit auto – a poté ji zřejmě zavraždí.

Barbara hledá dceru po okolí. Do oka jí padne stará garáž. Mezi odpadky a nepoužitelnými náhradními díly ji uvidí. Někdo jí podřízl hrdlo… Policie je konečně v plné polní. Má co dělat se sériovým vrahem!

První obětí se již 8. ledna 1976 stane 18letá Veronica Casciová. Její tělo se 30 bodnými ranami je nalezeno v potoce kalifornského města Pacifica. O pár týdnů později zmizí 14letá Tatiana Blackwellová. Tatianina mrtvola však bude nalezena až šestého června v Gipsy Hill.

1427428085485
Všechny oběti jsou mladé dívky.

Vrah si neodpočine ani na apríla. 1. dubna zavraždí 19letou Denise Lampeovou z městečka Broadmoor. Tou dobou ještě není jasné, že do výčtu obětí patří i pohřešovaná Carol Boothová. Zmizení 26leté ženy nahlásí její manžel a policie zprvu doufá, že je Carol jen na záletech.

Její mrtvola je nalezena 6. května v mělkém hrobě u města South San Francisco.

cathy-woods
Cathy Woodsová se přizná – jenže testy DNA prokazují, že vraždil muž!

Policejní pátrání se točí v kruhu. A to i přes to, že se k minimálně jedné z vražd dozná Cathy Woodsová! Jde o chovankyni psychiatrického ústavu v Louisianě. Podle její výpovědi vzala život Michelle, možní i dalším dívkám.

„Nabádaly mě k tomu hlasy,“ vysvětluje lesbička s diagnostikovanou schizofrenií. Má to ale háček – zatímco komunita v Renu jásá, že je vrah dopaden a soudní porota odhlasuje Woodsové vinu, testy DNA později jasně dokážou, že za krvavým řáděním stojí muž.

Foto: http://rollingout.com, wikipedie, youtube
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Svět zločinu
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články