Skip to content

Stylové a praktické módní doplňky? Podívejte se s námi, které to jsou!

Následujete nejnovější trendy a záleží vám na tom, co si o vašem stylu myslí ostatní?

Přichystali jsme pro vás hned několik módních doplňků, které nejen dobře vypadají, ale navíc jsou i nanejvýš praktické.

Pouzdro na kreditní kartu

S obalem Secrid od značky Victorinox budou vaše platební karty v bezpečí.
S obalem Secrid od značky Victorinox budou vaše platební karty v bezpečí.

Málokdo si uvědomuje, že mohou být bezkontaktní karty vcelku jednoduše zneužity. Komunikace mezi kartou a platebním terminálem je totiž založena na systému RFID (identifikátor na rádiové frekvenci), což technicky umožňuje bez vašeho vědomí zjišťovat z vaší karty informace.

Jediný způsob, jak ji chránit, je pořídit si speciální obal, který toto nežádoucí čtení eliminuje. Značka Secrid, kterou u nás nabízí např. Prodejce kapesních nožíků Victorinox, vytvořila speciální pouzdra s patentovaným posuvným systémem, který se povytáhne jen na pár centimetrů.

Díky tomu je RFID signál dostatečně silný k dokončení platby, na druhou stranu ale natolik slabý, aby nedošlo k nechtěnému čtení. Díky tomu zůstanou vaše peníze a data tak, kam patří – ve vaší kapse.

Organizér do kabelky

Organizér do kabelky si díky jeho praktičnosti velmi rychle oblíbíte.

Jako správná žena vlastníte celou řadu kabelek, které střídáte podle příležitosti či outfitu… Pro ty, kterým navíc není cizí neustálé hledání klíčů a mobilního telefonu v hlubinách tašky, udělá radost značka Delmas, která začala prodávat šikovné organizéry do kabelek.

Až budete měnit své tašky, nečeká vás složité přemisťování věcí, stačí jen přehodit organizér a je hotovo. Navíc jsou vyrobeny v příjemném elegantním provedení, které v tašce nepřekáží.

Láhev na pití

Dokonce i obyčejná láhev na pití může být stylovým módním doplňkem.
Dokonce i obyčejná láhev na pití může být stylovým módním doplňkem.

Memobottle je praktickou a designovou vychytávkou, díky které budete moci dodržovat zdravý pitný režim. Láhev byla vyvinuta pro úspornou úschovu, abyste ji mohli nosit neustále u sebe ať už v kabelce, tašce nebo v pánské aktovce.

Vyrobena je z průzračného plastu a má bílé šroubovací víčko, ale protože jde o stylový kousek, součástí balení je i víčko černé, tak je můžete střídat podle vašeho outfitu. Do Memobottle můžete nalít i teplejší nápoje, jako je například káva nebo čaj.

Foto: www.victorinoxcz.cz, www.delmas.cz, www.different.cz, www.fansshare.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …