Skip to content

Proč se vydat zrovna na Zanzibar?

Tento článek je reklamním sdělením

Zanzibar je překrásným africkým ostrovem, který každoročně láká spoustu dobrodruhů. Pokud zvažujete návštěvu tohoto exotického místa, možná vám mnohé napoví následující řádky. Právě v nich se totiž zaměříme na to, co vám Zanzibar jako cestovatelům nabízí.

Návštěva Zanzibaru vám otevře neomezené možnosti poznávání. Ty nabývají hlavně přírodních podob, což dokazují například dokonalé pláže s bílým pískem. Taková pláž Kendwa a pláž Ras Nungwi si vás rozhodně získají. Oblast Nungwi toho pochopitelně ukrývá daleko více.

Dovedete si představit ideálnější místo k odpočinku?

Vše od krásných pláží až po historické město

Objevovat můžete oblast Paje, prales Jozani, zoologickou zahradu Cheetah´s Rock nebo vsadíte na bývalou rybářskou vesničku Kizimkazi. V okamžiku, kdy se přesunete do hlavního města Zambezi City a zamíříte do jeho historického centra Stone Town, padne na vás ta opravdová tradiční atmosféra této země.

Všudypřítomné moře a tradiční život místních obyvatel, to je Zanzibar.

Zanzibar je ostrovem mnoha tváří, o čemž se můžete přesvědčit při návštěvě Sultánského paláce a Palace Museum. Potápění, treky, výlety do džungle, tohle všechno jsou činnosti, které jednoznačně hovoří pro dovolenou na tomto souostroví, odkud si mimochodem můžete odskočit také na ostrov Pemba.

Vyberte si vhodný zájezd na Zanzibar

Jestliže vás několik výše uvedených příkladů zaujalo a už se ve vašich hlavách rodí podoba budoucí dovolené na Zanzibaru, začněte hledat vhodný zájezd. V tomto směru se vám pomocnou rukou stane internetový portál cKlub.cz, kde najdete cenově pestrou nabídku, takže na své si přijde opravdu kdokoliv.

Místní kavárny a obchůdky nejsou vypiplané do detailu, ale zato hrají barvami.

Desítky hotelů a resortů jsou připraveny uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších cestovatelů. Právě taková místa se stanou vaším výchozím bodem při plánování výletů po Zanzibaru. Vyrazte vzhůru za dobrodružstvím a okuste ryzí podobu tohoto afrického ostrova v celé jeho kráse.

Foto: PX FUEL
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články