Skip to content

Nejnovější módní trend: Návrat k přírodě!

Co se módy týče, vyzkoušeli jste už všechno? Prolomte svůj městský styl něčím novým, neotřelým a nápaditým. Kromě jedinečnosti vás může hřát dobrý pocit spojený s šetrným přístupem k přírodě.

Nejrůznější korále, náramky a náušnice jsou ze dřeva vyráběny už několik dekád. Současný trh však nabízí i jiné varianty. Hitem sezony jsou dřevěné sluneční brýle, které nejenže plní ochrannou funkci, ale ještě vynikají krásným designem.

Vyráběny jsou z kvalitních a bytelných surovin jako je bambusové či zebrové dřevo.

Hodinky vyrobené z javoru či santalového dřeva váží necelých 60 gramů.
Hodinky vyrobené z javoru či santalového dřeva váží necelých 60 gramů.

Ze dřeva jsou vyráběny také hodinky. Ač byste to do nich neřekli, řada z nich je voděodolná a vy je tak nemusíte sundávat ani, když se koupete či sprchujete. K jejich zhotovení se používá především zelené a červené santalové dřevo nebo javor.

Velkou výhodu spatřují zákazníci v jejich hmotnosti, která dosahuje necelých 60 gramů.

Když chce muž upoutat pozornost, stačí mu k tomu originální motýlek.
Když chce muž upoutat pozornost, stačí mu k tomu originální motýlek.

Na závěr potěšíme především muže, kterým záleží na tom, jak vypadají a působí na okolí. Ať už se chystáte do práce nebo jen tak do města a toužíte zaujmout, zkuste místo obyčejné kravaty dřevěného motýlka.

Váš vzhled bude v mžiku elegantně uvolněný, možná až trošku rebelský. Nebojte se jít jednou proti proudu. Všechny dřevěné doplňky nabízí ryze česká značka Time Wood.

Foto: orig06.deviantart.net, timewood.cz
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …