Skip to content

Místnost s neznámým obsahem v USA bude otevřena!

V jedné z amerických budov, kterou v roce 1967 nechala postavit již neexistující Darwinova banka, zůstává už po desetiletí uzavřená místnost s neznámým obsahem. Nyní se ji noví majitelé budovy rozhodli otevřít.

Budova sloužila jako banka přibližně třicet let, poté připadla organizaci spojených národů a následně turistické společnosti Top End, kteří v současnosti v budově sídlí už dvanáctým rokem.

Budova bývalé banky si i přes změny majitelů zachovala některé své původní rysy. Tím asi nejvýraznějším je nevelká místnost bez oken zapečetěná těžkými ocelovými dveřmi.

Co se nachází uvnitř nikdo jistě neví, žádné klíče, které jsou v budově k nalezení, totiž do vstupních dveří nepasují. “Vyzkoušeli jsme úplně všechny klíče, kterých tu máme hromady, protože tak staré banky prostě fungovaly,” popsala manažerka Top Endu Julie Lawrence.

Po několika dekádách dohadů se nyní všichni zájemci dozví, co v uzavřené místnosti vyčkává. Majitelé budovy si na její odemčení pozvali odborníky, kteří se dovnitř dostanou i bez klíčů, které nejsou k nalezení.

Možnost jsou různé, uvnitř můžou čekat peníze, zlaté cihly, uskladněné bankovní dokumenty a nebo také jen zaprášené police – co přesně to ale je se lidé dozví, až zámečníci dokončí svou práci.

Foto: videoblocks.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …