Skip to content

Kotníkové ponožky jsou neodmyslitelným doplňkem léta 2020!

Tento článek je reklamním sdělením

Ponožky nejsou jen záležitostí kruté zimy nebo pohodlného podzimu, kde se barevné ponožky přímo nabízejí k outfitům zemitých odstínů a červených či žlutých barev. Veselé ponožky mohou být opravdu součástí vašeho každodenního života, až si dovolíme tvrdit, že ne jenom mohou, ale musí!

Samozřejmě, v tomhle případě není vůbec nutné si brát veselé ponožky po kolena, aby vám nebyla zima, nebo snad barevné ponožky jen proto, abyste ukázali váš unikátní styl. Na letní měsíce se dokonale hodí kotníkové ponožky.

Proč právě kotníkové ponožky?
Je to samozřejmě hlavně pro jejich praktičnost a všestranné využití. Vždyť to znáte, letní měsíce a člověk nemá chuť si dát ani boty, natož nějaké ponožky. Když teplota vzduchu za oknem se příjemně zvýší, je ten pravý čas na kotníkové ponožky, které již nemusí být neviditelné! Veselé ponožky ani v tomhle případe, nezaostávají a jsou samozřejmě šité nejen z bavlny, ale hlavně vám přesně na míru podle vašich požadavků. Tak tedy prosím – kotníkové ponožky jsou dokonalá dvojčata jejich zimního sourozence, který s vámi žije během podzimu a zimy. Jaro a léto – to jsou barevné ponožky a barevnost, to je synonymum pro veselé ponožky.

Doplní váš outfit, podtrhnou a zvýrazní, hodí se ke kostýmu, na pracovní poradu, na rande či piknik… prostě všude tam, kde chcete ukázat vaši barevnou duši a chcete být barevnou inspirací. Veselé ponožky (např. dedoles.cz) vám to umožní. A úsměv nebude jen na vaší tváři, ale i na tváři lidí, kteří budou obdivovat vaše vkusné kotníkové ponožky – parťačky do každých letních bot. Dodají vám šarm a originalitu – a pro ty odvážné klidně i do letních sandálů, protože kreativitě se meze nekladou a byla by škoda neukázat vaše nové veselé ponožky.

Veselé a barevné ponožky jsou opravdu módní boom!
A nejen na doma nebo na karneval! Veselé ponožky patří do ulic a na každou party, na piknik, na manažerskou poradu a samozřejmě do kanceláře! Zkuste si představit, že k vašemu ležérnímu saku a kostýmovým šedým kalhotám si zkombinujete barevné ponožky. Bizarní?

Vůbec ne! Ve světě je tato móda zcela běžná, i na WallStreet mezi největšími byznysmeny, o ženských módních ikonách nemluvě. Je úplně jedno, jestli veselé ponožky nosí modelky v Hollywoodu nebo vy v Brně. Ať jste kdekoliv na světě, barevné ponožky vás dokonale vystihnou!

Jak si z nich vybrat?
Jelikož materiál, ze kterého jsou šité kotníkové ponožky je ve vysokém procentu bavlna, nemusíte se obávat o kvalitu produktu (např. Dedoles má skvělou záruku na jejich veselé ponožky). Takže záleží čistě od vašeho unikátního stylu. Jste fanoušek kačenek? Evokuje vám kachnička vaše bezstarostné dětství a chcete si vaše chvíle bezstarostnosti nosit všude s sebou?

Vyberte si kotníkové ponožky s kachničkami ve vodě! Zdá se vám tento motiv příliš výrazný a infantilní? Pokud to tak cítíte, že byste si ho chtěli užívat každý den, klidně, protože fantazií se ve světě barevných ponožek nekladou. Jste přece jen trošku decentní a konzervativní konzervatorista? Zvolte si veselé ponožky s houslovým klíčem. Určitě zahrají na strunu všem fanouškům komorní hudby, ale také decentního stylu oblékání.

Šarmantní výběr, to jsou kotníkové ponožky – kamarádky do každého počasí a teplého jarního nebo letního ročního období.

Foto: Dedoles, archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články