Skip to content

Fashion Obssesion: Inspirujte se šatníky slavných!

Do butiku právě dorazila nová kolekce kabelek a vy jen marně přemýšlíte, kam další úlovek umístit? Řešení je jednoduché: Potřebujete šatnu, nejlépe i s velkolepým botníkem.

Takovou, ve které každá snítka luxusu vynikne a bude vždy po ruce. Inspirujte se společně s námi ve vilách a apartmánech těch, kteří diktují celosvětové trendy. Vaše sbírka louboutinek si přeci zaslouží svůj prostor…

Šatník Tamary Ecclestone

Nakupování v luxusních buticích patří k jejím oblíbeným koníčkům. Uvedla do obchodních domů Bergdorf Goodman v New Yorku, Londýně a Dubaji řadu péče o vlasy SHOW Beauty bohatě zdobenou krystalky Swarovski.

Tamařin dům, jehož rekonstrukce přišla v přepočtu na 630 000 000 korun, se může pochlubit unikátní křišťálovou vanou za 34 000 000 korun, ale hlavně 54 metrů čtverečních velkým šatníkem, do kterého Tamara Ecclestone promítne jedno ze svých kréd: „Nemám ráda kýč!“. Modelka a moderátorka má slabost pro Christiana Louboutina. V současnosti obsahuje její šestipatrový botník na 120 párů louboutinek.

tamara-ecclestone
Tamařin šatník snadno zaměníte za butik.

Kromě toho v něm najdeme i pestrou sbírku 22 párů bot Ugg v hodnotě 500 000 korun. Z kabelek dává přednost klasice od Hermès, Birkinkám. Vlastní 30 kousků převážně v pastelových barvách. Její rozkošnická sbírka, kterou jí závidí i kolegyně modelingu, přišla v přepočtu na 5 250 000.

Tamara má svou pokladnici luxusu rozdělenou na tři části. V první se může s přítelkyněmi uvelebit na pohodlném sofa a vybírat nejlepší šperky na večerní party. Druhá část je vymezena ležérnímu stylu a sportu, třetí společenským událostem.

Modelka zkrátka zbožňuje prostý design, ve kterém má vše své pevné místo!

shoe-cabinets-the-stars-mariah-carey-walk-in-wardrobe
Mariah Carey a její sbírka bot a šatů.

Mariah Carey: Bílé kouzlo v duchu Versailles

Popová zpěvačka Mariah Carey se zhlédla v jemném stylu Versailles. Talentovaná diva si na módě a designu zakládá – vždyť se kromě zpěvu a herectví se angažuje také jako návrhářka. Svůj šatník v 1114 metrů čtverečních velkém apartmá na Manhattanu pojala ve vysokém stylu plném luxusních módních perel.

Jeho návrhem pověřila Maria Buatta, muže, jehož služby s oblibou využívá i vydavatel Malcolm Forbes. V šatníku najdeme i extravagantnější kousky, například od americké návrhářky Very Wang. Celý je vystavěný v bílém imperiálním stylu a obohacují ho masivní křesla a pohovky hrající na klasicistní nótu nábytku ze 17. století.

Dominantní barvou je bílá, kterou Buatt doplnil o fragmenty zlaté a růžové. Po mramorové podlaze se Carey může promenádovat v jedněch z 1000 párů bot, které zde má pečlivě seřazené podle barev.

Christina-Aguilera-closet-1
Svou růžovou posedlost nakonec Christina nabídla k prodeji (i s domem, samozřejmě)

Christina Aguilera: Mantra luxusu

Alexander McQueen, Christian Louboutin a Yves Saint Laurent. Na tuhle trojici nedá oblíbená zpěvačka Christina Aguilera dopustit. V jejím šatníku v Los Angeles se proto také najde jen pár kousků, které nepatří pod brand jmenovaných gentlemanů.

Zpěvačka odmítne mít botník dohromady s šatníkem. Pro oboje má proto samostatný prostor. Podlahy pokrývá koberec s leopardím vzorem, místnosti od sebe odděluje červený baldachýn. Odpočinek v módním reji před koncerty i nočními party poskytují pohodlné gauče.

Nejen boty a šaty, ale i jednotlivé druhy oblečení chce mít Christina systematicky rozdělené. V šatníku proto najdete „oddělení“ džín, sukní, kabátů, sak či šatů. Prostor vyhrazený šperkovnici osvěcuje masivní zámecký lustr.

Foto: celebritycribs.info, www.dfiles.me
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …