Skip to content

Dřevěná móda je po tisíci letech zpět!

Tento článek je reklamním sdělením

„Dřevo je pevné pletivo stonků vyšších rostlin, které se označují jako dřeviny. Patří mezi obnovitelné zdroje energie, jako jeden z druhů biomasy, bla bla bla..“ Tak takto nějak vypadá definice toho, co to dřevo vlastně je. Jenomže to nás nezajímá, našim cílem je fakt, že dřevo vždy bylo i bude patřit k materiálu, který je vhodný na výrobu různých dřevěných módních doplňků – mezi nimi i dřevěných motýlků, které zlepší nejeden outfit.

Každý víme, že co se týče módních doplňků, vede bižuterie, která je díky své nízké ceně dostupná všem, potom přichází na řadu stříbro se zlatem a pro ty z nás, kteří chtějí utrácet krapet víc, jsou tady různé drahé kameny ne-li diamanty. Věděli jste ale to, že dalším skvělým materiálem pro výrobu doplňků je i dřevo, které je tady snad odjakživa?

Dřevěné doplňky? A co z nich vůbec můžu koupit?

Nejspíš si říkáte, co všechno se dá sehnat, když to má být ze dřeva a ne třeba korálků. Na trhu je toho spousta. Velkým trhákem poslední doby jsou dřevění motýlci, kteří jsou v mnoha provedeních, ze kterých si vybere každý chlap – nebo třeba i odvážnější dívka. Můžete mít obyčejný v jedné barvě, ale klidně se i blýskejte barvami. Elegán, ležérní nebo svůdník? S tímto můžete být vším! Kromě toho můžete sehnat i náramky z dřevěných korálů, vždyť podobné náramky nosili lidi už hodně dávno – například i indiáni. A nemusíte zůstat u klasiky, co si nechat do náramku vygravírovat nějakou zajímavost? Pro muže to může být i dřevěný opasek do kalhot. S ním je u kolen tahat nebudete, navíc budete považován za světového, protože jdete s dobou. Vynechejme ten fakt, že dřevo je tady nějakou tu miliardu let. A přeci je stále in!

Kde tuhle parádu seženu?

Pokud jste dostatečně navnadění a chtěli byste nějakou dřevěnou parádu vlastnit – i kdyby to měla být byť jen brož, určitě vás zajímá, kde to sehnat. Doporučujeme vám firmu BEWOODEN, která nabízí vše od motýlků – přes brože, opasky – až po zmíněné náramky. Tyto produkty jsou vyráběny ručně a každý z vašich doplňků projde stolařskou dílnou, kde se z neopracovaného dřeva stane váš módní doplněk. Co se týče motýlků, poté se na ně přidělává ještě látka, která tvoří konečný design.

A co vy? Jste pro znovuobrození dřeva?

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …