Skip to content

Byla zkáza Pearl Harboru předpovězena?

Japonský útok na americkou námořní základnu v Pearl Harboru ze 7. prosince roku 1941 znamenal pro USA naprostý šok. S touto událostí je spjata jedno velké mystérium. Varovali před ním věštci?

Nedělní, pohodové ráno. Tisíce amerických vojáků spí 7. prosince 1941 v Pearl Harboru na havajském ostrově Oahu a cítí se přitom jako v ráji. V té době se zuřící druhá světová válka zdá být daleko a zdejší nádherné počasí jim umožňuje zažívat dobrodružství s místními dívkami. Nikdo z nich netuší, že se blíží absolutní zkáza. Zkáza, která byla údajně předpovězena…

V ranních hodinách se k americkému přístavu Pearl Harbor snesla skupina japonských letounů. Bez milosti začala shazovat bomby a torpéda směrem ke zdejším lodím.
V ranních hodinách se k americkému přístavu Pearl Harbor snesla skupina japonských letounů. Bez milosti začala shazovat bomby a torpéda směrem ke zdejším lodím.

„Námořní bitva započatá v noci, způsobí oheň lodím Západu. S novým trikem je hněv dovede k vítězství v mlze.“ Taková slova nalezneme ve dvanáctidílné knize Staletí z roku 1555 od francouzského věštce Nostradama (1503–1566). Co se nám tím slavný prorok snaží sdělit?

2.Celé tichomořské loďstvo bylo během útoku zničeno. Věděl o tom Nostradamus?
Celé tichomořské loďstvo bylo během útoku zničeno. Věděl o tom Nostradamus?

Nepochybně se jedná o předpověď útoku na Pearl Harbor. Japonské letouny skutečně vyrazily za svým cílem v noci a pak ráno zničily Západu jeho lodě,“ vysvětluje indický publicista N. S. Rajaram (*1943) a pokračuje: „Západ pak na konci války shodil na japonská města Hirošima a Nagasaki atomové bomby a tím zemi vycházejícího slunce porazil. Nostradamus často používá slova „mlha“ k popisu scény po nějakém bombovém útoku. V tomto významu popisuje „mlha“ výjev po pádu atomových bomb.“

Dnešní Pearl Harbor je podle mnohých záhadologů v zajetí paranormálních sil!
Dnešní Pearl Harbor je podle mnohých záhadologů v zajetí paranormálních sil!

Nostradamus ale údajně nebyl jediný věštec, který zkázu Pearl Harboru spatřil. Podobné vize měla prý také bulharská věštkyně Baba Vanga (1911–1996). A seznam pokračuje. Mnozí badatelé se domnívají, že kdyby americká vláda pozorně pročítala stará proroctví, k tragické zkáze v Pearl Harboru by nikdy nedošlo.

Foto: en.wikipedia.org, 1zoom.net
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Tajemství minulosti
Zobrazit více …