Skip to content

Aktuálně: Gekon si tropil vtípky z lidí v havajské nemocnici!

Život na Havaji má svá specifika, k jedním z těch nejnovějších a zároveň nejzajímavějších jsou i gekoni, tropící si z místních obyvatel vtípky. Své o tom ví například ředitelka nemocnice Kei Kai Ola. Když totiž odešla v práci na oběd, začal ji zvonit telefon.

V obavě, že se něco děje, hovor přijala, na druhé straně však bylo úplné ticho.

To se stalo několikrát po sobě, série jednostranných telefonních hovorů trvala asi patnáct minut. Poté, co ředitelka zjistila, že číslo, které ji volá, je z nemocnice, začala podléhat panice. Co nejrychleji se tak do práce vrátila.

Naštěstí k panice nebyl důvod. Po návratu do nemocnice ředitelka zjistila, že není jediná, kdo obdržel záhadné tiché telefonáty ze sekretariátu nemocnice. Vydala se proto po stopách telefonu, aby zjistila, kdo za nejapnými vtípky stojí.

Viníka odhalila v jedné z prázdných ordinací, a byl jím gekon zelený. Ten se zabydlel na displeji telefonu a bez ustání vytáčel různá čísla, mimo jiné i ředitelčin telefon. Ocasatého vtipálka z telefonu ředitelka odehnala a s kuriózním příběhem se svěřila na svém twitterovém účtu.

Foto: depositphotos.com. Video: YouTube (Dongo NEWS)
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …