Skip to content
reklama blank
reklama blank

3 tipy na mobilní aplikace pro snadnou správu osobních financí

blank
Tento článek je reklamním sdělením

Mít finance stále pod kontrolou není snadné. Mnozí se bez zapisování výdajů a příjmů neobejdou. Jste-li však majiteli chytrého telefonu, pak můžete papír a tužku vyměnit za mobilní aplikaci, která vám správu osobních financí zjednoduší.

Mobilní aplikace pro správu osobních financí přijde vhod, když už vám zapisování výdajů na papír a do excelu nestačí. Chytré aplikace skvěle nahradí také klasické internetové a mobilní bankovnictví a uživatelům přinesou dokonalý přehled nejen nad svými, ale i rodinnými příjmy.

Money Lover

S aplikací Money Lover můžete mít pod kontrolou běžný účet, spořicí účet i hotovost. Díky takzvaným peněženkám si finance roztřídíte do jednotlivých účtů. K zapisovaným transakcím snadno doplníte částku, přiřadíte kategorii a napíšete poznámku. Navíc je můžete propojit s konkrétní osobou a přidat vyfocenou účtenku.

S Money Lover lze spravovat i dluhy, plánovat úspory a nastavovat rozpočty. Mobilní aplikace mimo jiné nabízí řadu pomocných nástrojů. Vše zobrazí přehledně v grafech, najde vám nejbližší bankomat, spočítá úrokovou sazbu a převede částku mezi měnami. Samozřejmostí je i možnost zálohování dat, cloud synchronizace a zabezpečení aplikace heslem. Základní verze Money Lover je zdarma, avšak pokročilé funkce v aplikaci jsou zpoplatněny.

Spendee

S českou aplikací Spendee může být správa osobních financí snadná, přehledná a komplexní. Aplikace umožňuje sledovat příjmy a výdaje, je jednoduchá a po grafické stránce velmi povedená. Podle kategorií umožňuje filtrovat výdaje a zjistit tak, za co nejvíce utrácíte.

Nově je možné Spendee propojit s bankovními účty. V České republice se lze napojit na 9 bank, přičemž uživatel si může propojit neomezený počet účtů i bank. V neposlední řadě aplikace nabízí také praktické rady týkající se financí. Spendee je zdarma, zaplatíte pouze za využití prémiových funkcí.

Financisto

Aplikace Financisto kromě správy příjmů a výdajů na jednotlivých účtech a zapisování transakcí, zvládá i převody mezi účty. Ke každé transakci lze navíc doplnit měnu, polohu, vyfocenou účtenku a přidat mnoho dalších poznámek a náležitostí.

Mobilní aplikace umožňuje vytvářet rozpočty, filtrovat transakce dle nejrůznějších parametrů i plánovat a opakovat jednotlivé záznamy. Také v tomto případě uživatelé ocení cloud synchronizaci a automatické denní zálohy. Velkým pozitivem je, že Financisto je zcela zdarma, avšak právě tento faktor stojí za tím, že v aplikaci chybí některé pokročilé funkce.

Dlouhodobé vedení rodinného rozpočtu nabízí dokonalý přehled nad útratou i úsporami. Jen tak snadno zjistíte, za co nejvíce utrácíte a kolik peněz potřebujete každý měsíc na spotřebu. V případě potřeby půjčky budete mít díky mobilní aplikaci jasnou představu o tom, jak vysokou měsíční splátku si budete moci dovolit. Další tipy na mobilní aplikace pro správu osobních financí přináší portál půjčka.co, kde najdete i mnoho jiných zajímavých článků týkající se financí.

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Plánuje se Soukupem brzy založit rodinu?
nasehvezdy.cz

Plánuje se Soukupem brzy...

Vztah AGÁTY...
Mám dítě, ale ne muže
skutecnepribehy.cz

Mám dítě, ale ne muže

Už jako malá jsem si přála mít...
V mexických pralesích údajně obchází nebezpeční démoni
enigmaplus.cz

V mexických pralesích údajně...

Ve folkloru středního Mexika se vyskytují nebezpečné...
Ušijte si originální bytové doplňky a dekorace
panidomu.cz

Ušijte si originální bytové...

Originální kousky, které si ušijete sami, dodají...
Opravdu má Matonoha mladší milenku?
nasehvezdy.cz

Opravdu má Matonoha mladší...

Má doma krásnou manželku, ale...
Domažlice, srdce Chodska
epochanacestach.cz

Domažlice, srdce Chodska

Město Domažlice a celá...
Italská sekaná s paprikami a olivami
tisicereceptu.cz

Italská sekaná s paprikami...

Když se řekne sekaná, vybaví se nám nejspíše...
Jak se rozhoduje buňka?
epochalnisvet.cz

Jak se rozhoduje buňka?

Prestižní evropský grant – ERC...
Le Chaton: Podzimní péče o pleť s leknínem a malinami
iluxus.cz

Le Chaton: Podzimní péče o...

Aby pleť po letním slunění vypadala dobře i...
Spadl život na Zemi z vesmíru?
enigmaplus.cz

Spadl život na Zemi z vesmíru?

Mezi úvahami, které se věnují teoriím vzniku...
Tichomořské sídlo Matta Damona
rezidenceonline.cz

Tichomořské sídlo Matta Damona

Poprvé za celá desetiletí se věhlasný...
Budoucnost ve jménu fenoménu H2: Honba za nulou
21stoleti.cz

Budoucnost ve jménu...

Je na prvním místě periodické tabulky. Je...