Skip to content

3 tipy na mobilní aplikace pro snadnou správu osobních financí

Tento článek je reklamním sdělením

Mít finance stále pod kontrolou není snadné. Mnozí se bez zapisování výdajů a příjmů neobejdou. Jste-li však majiteli chytrého telefonu, pak můžete papír a tužku vyměnit za mobilní aplikaci, která vám správu osobních financí zjednoduší.

Mobilní aplikace pro správu osobních financí přijde vhod, když už vám zapisování výdajů na papír a do excelu nestačí. Chytré aplikace skvěle nahradí také klasické internetové a mobilní bankovnictví a uživatelům přinesou dokonalý přehled nejen nad svými, ale i rodinnými příjmy.

Money Lover

S aplikací Money Lover můžete mít pod kontrolou běžný účet, spořicí účet i hotovost. Díky takzvaným peněženkám si finance roztřídíte do jednotlivých účtů. K zapisovaným transakcím snadno doplníte částku, přiřadíte kategorii a napíšete poznámku. Navíc je můžete propojit s konkrétní osobou a přidat vyfocenou účtenku.

S Money Lover lze spravovat i dluhy, plánovat úspory a nastavovat rozpočty. Mobilní aplikace mimo jiné nabízí řadu pomocných nástrojů. Vše zobrazí přehledně v grafech, najde vám nejbližší bankomat, spočítá úrokovou sazbu a převede částku mezi měnami. Samozřejmostí je i možnost zálohování dat, cloud synchronizace a zabezpečení aplikace heslem. Základní verze Money Lover je zdarma, avšak pokročilé funkce v aplikaci jsou zpoplatněny.

Spendee

S českou aplikací Spendee může být správa osobních financí snadná, přehledná a komplexní. Aplikace umožňuje sledovat příjmy a výdaje, je jednoduchá a po grafické stránce velmi povedená. Podle kategorií umožňuje filtrovat výdaje a zjistit tak, za co nejvíce utrácíte.

Nově je možné Spendee propojit s bankovními účty. V České republice se lze napojit na 9 bank, přičemž uživatel si může propojit neomezený počet účtů i bank. V neposlední řadě aplikace nabízí také praktické rady týkající se financí. Spendee je zdarma, zaplatíte pouze za využití prémiových funkcí.

Financisto

Aplikace Financisto kromě správy příjmů a výdajů na jednotlivých účtech a zapisování transakcí, zvládá i převody mezi účty. Ke každé transakci lze navíc doplnit měnu, polohu, vyfocenou účtenku a přidat mnoho dalších poznámek a náležitostí.

Mobilní aplikace umožňuje vytvářet rozpočty, filtrovat transakce dle nejrůznějších parametrů i plánovat a opakovat jednotlivé záznamy. Také v tomto případě uživatelé ocení cloud synchronizaci a automatické denní zálohy. Velkým pozitivem je, že Financisto je zcela zdarma, avšak právě tento faktor stojí za tím, že v aplikaci chybí některé pokročilé funkce.

Dlouhodobé vedení rodinného rozpočtu nabízí dokonalý přehled nad útratou i úsporami. Jen tak snadno zjistíte, za co nejvíce utrácíte a kolik peněz potřebujete každý měsíc na spotřebu. V případě potřeby půjčky budete mít díky mobilní aplikaci jasnou představu o tom, jak vysokou měsíční splátku si budete moci dovolit. Další tipy na mobilní aplikace pro správu osobních financí přináší portál půjčka.co, kde najdete i mnoho jiných zajímavých článků týkající se financí.

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články