Skip to content

Youtubeři: Dva z nich za svou tvorbu zaplatili životem!

Youtubeři jsou hitem současnosti. Lidé, kteří na webovou stránku youtube natáčí nejrůznější zábavná nebo poučná videa mají tisíce fanoušků a sledovanost jejich tvorby dosahuje milionových hodnot. Za snahu o co největší úspěch v internetové aréně ale někteří tvrdě platí.

Při svých kouscích riskují zdraví i život. Právě svým životem zaplatila za snahu proslavit se v posledních dnech dvojice youtuberů.

Prvním z nich byla pakistanská internetová celebrita Rana Zuhair. Zuhair zemřel při natáčení videa, během kterého se převlékal za ducha a na veřejnosti se pokoušel strašit neznámé lidi. Během natáčení se v kostýmu přiblížil k neznámé rodině, když došlo ke konfrontaci, jeden ze členů rodiny vytáhl pistoli a v obraně před domnělým ohrožením obraně Zuhaira zastřelil.

K incidentu došlo poté, co Zuhair už několik podobných videí natočil.

Druhý z incidentů se odehrál v americké Minesotě. O život při něm přišel dvaadvacetiletý muž. Stalo se tak při natáčení videa, během kterého na něj měla jeho přítelkyně vystřelit z pistole. Youtubera měla před kulkou ochránit speciálně upravená kniha, kterou držel v ruce.

Ta však kulku nedokázala zastavit a umělec na následky zranění zemřel.

Jeho přítelkyně byla poté obviněna z vraždy druhého stupně.

Foto: youtube.com video: youtube.com (Channel: LahoriFied)
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Společnost
Zobrazit více …