Skip to content
reklama

Výhody mikrojehličkové radiofrekvence

blank

Pro super účinné, ale zároveň šetrné omlazení pleti využijte výhod mikrojehličkové radiofrekvence, která dokáže proniknout do hlubších vrstev a stimulovat tu kolagen. Klinika Mediestetik teď nabízí ošetření tím nejmodernějším přístrojem.

blank
Díky všem svým účinkům mikrojehličková radiofrekvence dokonale vyplňuje mezeru mezi CO2 laserem, faceliftem a frakčním laserem s minimální invazivností. Foto: Pixabay

Redukce jemných i hlubších vrásek, zlepšení textury kůže, ale také zjemnění pigmentace či vpadlých jizev po akné. To všechno jsou benefity, které pleti přináší mikrojehličková radiofrekvence.

Nejúčinnější Morpheus8

Pražská klinika nyní nabízí metodu Morpheus8, což je vůbec nejúčinnější varianta radiofrekvenční techniky, která pomocí pozlacených mikrojehliček proniká do hlubších vrstev kůže, kde cíleně prohřívá tkáň.

Tak dochází k okamžité stimulaci tvorby nových kolagenních vláken s výsledným liftingovým efektem.

blank
Výhodou tohoto ošetření je kratší doba rekonvalescence a také téměř nulové riziko pozánětlivé hyperpigmentace. Foto: Pixabay

Morpheus8 je jedinečný kanadský přístroj, který dokáže na kožní buňky působit až v hloubce 7 milimetrů, s čímž se žádný jiný přístroj svého druhu nemůže rovnat,“ popisuje MUDr. Gaval z pražské kliniky Mediestetik.

Radiofrekvenční proud mezi mikrojehličkami také kontrolovaně prohřívá i horní vrstvu pokožky, v níž významně zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za pružnost a pevnost pokožky.

Největší výhody

Mikrojehličková radiofrekvence přináší pokožce dlouhotrvající liftingový efekt, redukuje jemné i hlubší vrásky, využívá se ale i při redukci strií a jizev, nebo pro zmírnění celulitidy. Ošetřit je tedy možné celé tělo, včetně jeho citlivých částí, jako je dekolt či oční okolí.

blank
První účinky jsou viditelné od prvního týdne od ošetření, a postupně se výsledek ještě zlepšuje až po dobu 12 měsíců. Foto: Pixabay
Foto: Úvodní foto: TZ
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Věda a technika
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články