Skip to content

Uvízl ve sněhu: Před vyhladověním ho zachránily pálivé omáčky Taco Bell

Pět dní ve sněhovém vězení strávil spolu se svým psem Kanaďan Jeremy Taylor. Co je oba po tak dlouhou dobu udrželo naživu? Pytlíky s pálivou chilli omáčkou.

Šestatřicetiletý muž do sněhu zapadl na své cestě do Oregonu, nezvládl řízení a zapadl do hluboké závěje. Výsledek? Jeremy zůstal uvězněný a bezmocný ve sněhové pláni uprostřed ničeho.

V bezpečí auta strávil jednu noc, poté se ale rozhodl, že se pěšky vydá hledat pomoc. Po několik hodinách obtížné chůze v hlubokém sněhu, které se ho blíže k civilizaci neposunuly, se Jeremy raději vrátil k autu, než aby riskoval další pátrání.

Drobná nehoda se nakonec pro Jeremyho a jeho psa proměnila v nekonečně dlouhých pět dní, během kterých jim jako jediné jídlo posloužily pálivé omáčky z Taco Bell, které Jeremymu náhodou zůstaly v autě.

Uvězněnou dvojici nakonec zachránil řidič rolby, který opuštěnou cestu prohrnoval.

Udržet se po tak dlouhou dobu v relativním teple pomohlo dvojici střídavé startování automobilu, které dokázalo udržet minimální hranici tepla. “Život mi zachránilo Taco Bell,” smál se Jeremy poté, co se dostal do bezpečí.

Foto: huffingtonpost.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …