Skip to content

Toto potřebujete pro krásné a zdravé opálení!

Tento článek je reklamním sdělením

Hnědá a opálená pokožka je krásná, ale pouze tehdy zůstává-li zároveň zdravá. Pobyt na slunci beze strachu si letos užijete pouze s kvalitními přípravky. Proto společnosti Nu Skin letos přichází s novinkou – opalovacím krémem s faktorem SPF 50, který doplňuje řadu oblíbených přípravků.

Opalovací krém Nu Skin Sunright SPF 50 doplňuje řadu ochranných přípravků, která obsahuje opalovací krém s faktorem 35 a  balzám na rty, Nu Skin Sunright Lip Balm, který je dokáže udržet i v náročných horkých dnech hydratované a dodává jim hladkost. Má příjemnou vanilkovou příchuť a chrání před viditelnými známkami stárnutí.

S přídavkem mořských řas

NUSKIN3_Q-E3_nu_skin_sunrightB_1

Opalovací krémy  Nu Skin Sun Right s vysokým faktorem ochrání vaše tělo proti UVA i UVB záření. Svým speciálním složením kůži nejen chrání, ale zároveň ji i vyživují, což je v náročném letním období více než žádoucí.  Obsahují například výtažek z mochyně hranaté (Physalis angulata), aloe vera, dále pak bisabolol a panthenol , které pokožku vystavenou slunečním paprskům zvláčňují a uklidňují pleť. Navíc obsahují látky bránící ubývání kolagenu a elastinu v pokožce, čímž ji udržuje hebkou, vláčnou a mladistvou.

Dodržujte všechny pravidla

NUSKIN2_BRV535016_09sunrightt

Opalovací krémy nanášejte rovnoměrně a v hojném množství na nechráněné části pokožky, a to alespoň třicet minut před tím, než vyjdete na slunce nebo se jdete koupat. Ačkoli jsou krémy voděodolné, doporučuje se se opakovaně nanášet, například při silném pocení, častém koupání nebo vysoušení pokožky ručníkem.

Více na: www.nuskin.com/cs_CZ/home.html

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …