Skip to content

Slavný fotbalista koupil vilu smrti! Měl by se bát?

Prokletá vila nebo vila smrti. Tak říkají Italové krásné letní rezidenci nedaleko Janova. Přes děsivou pověst koupil před časem dům fotbalista Samuel Eto´o. Co mu hrozí?

George Herbert, hrabě z Carnarvonu, muž, který byl u otevření Tutanchamonovy hrobky, v roce 1923 umírá poté, co se mu zanítí štípanec od moskyta. Podle některých záhadologů ho dostala kletba hrobky, která prý údajně sedla i na jeho sídlo v Itálii – vilu Altachiaru nedaleko Janova.

Sedla i na vilu kletba faraóna Tutanchamona?
Sedla i na vilu kletba faraóna Tutanchamona?

Další vlastník nemovitosti, Aubrey Herbert, umírá poté, co ho ve vile začnou bolet zuby, a při neúspěšné operaci dostává otravu krve. A tady krvavá historie teprve začíná.

Ve vile prý dnes přenocují jen ti skutečně odvážní.
Ve vile prý dnes přenocují jen ti skutečně odvážní.

Ve vile přebývá ve 30. letech i indický mystik Meher Baba, který však po krátké době spěšně odchází. Zaznamenal snad podivnou atmosféru vily? Od té doby se traduje, že ve vile straší. Uklízečky tam prý nechtějí uklízet a vlastníci se střídají velmi často.

V roce 2001 vlastní dům bývalá modelka Francesca Vacca Agusta. Za záhadných okolností mizí a její tělo vyplaví po pár týdnech moře. V loňském roce dům koupil kamerunský fotbalista Samuel Eto´o (*1981). Že by nevěděl o děsivé historii sídla? Nebo má prostě jen pro strach uděláno?

Fotbalista Samuel Eto´o
Fotbalista Samuel Eto´o.
Foto: expressng.com, www.mirror.co.uk , hdimagelib.com, news.jumpfon.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články