Skip to content

Retro je zpět v módě! Tyto dívky z 60. let by vypadaly skvěle i dnes!

Kulturní revoluce v šedesátých letech přinesla některé z největších módních vlivů vůbec, a ty se staly natolik silnými, že přetrvaly až dodnes. Éra rozevlátých sukní, třásní, květin, lásky a svobody je zpět. Vraťte se do dob včerejších a dodejte svému šatníku punc originality.

Z letních festivalů na přehlídková mola! Třásně jsou opět v kurzu. Nechcete-li vykrádat skříň svých maminek a babiček, podívejte se na nové kolekce značek jako jsou Topshop, Proenza Schouler, Céline nebo Givenchy. (viz foto výše)

2
Flower Power

Inspirace přírodou je nekonečná a vy nemusíte objímat stromy, abyste ukázali své ekologické já. Vyberte si košili s florálním potiskem z materiálu, který je šetrný k planetě. Takovou nabízí Marni, Miu Miu nebo Carolina Herrera.

3
High school is cool

Denim je doslova nadmateriál, který nesměl chybět už našim maminkám a postrádat ho nemohou ani ženy dneška. Fashion velikáni ho letos oprášili a dali mu úplně novou rovinu. Je libo džínový overal originálního střihu, tuniku nebo šaty? Soustřeďte svou pozornost na módní domy Dolce & Gabbana, Stella McCartney nebo Gucci.

4
Na vlastní kůži

Semiš nebyl v minulých letech příliš populární a dobře si nestála ani kartáčovaná kůže, pokud nešlo o boty. Teď je ovšem znovu vynesli na světlo světa Emilio Pucci, Jason Wu a Valentino a módní svět tleská.

5
Dominance doplňků

Co se týče doplňků, nese se nová sezona v duchu kreativity, která však nemusí být na první pohled úplně patrná. Důležité jsou zajímavé detaily, originalita a nečekané kombinace.

Foto: boredpanda.com, Zara,
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …