Skip to content

Rakovina nevysvětlitelně zmizela! Byl to zázrak?

Stará žena se vroucně modlí: „Ó, milosrdný Pane, dej, abych se uzdravila.“ Přes všechna tvrzení lékařů vážně nemocná pacientka nepřestává věřit, že Bůh její prosby vyslyší. A tato důvěra se vyplatí. Zhoubný národ zmizí.

Vyléčila ženu její víra?

Existují onemocnění, z nichž snad může člověka uzdravit jenom zázrak. Jedním z velkých strašáků lidstva je rakovina. Přestože existují prostředky, jak s touto obávanou chorobou bojovat, někdy už může být na veškerou léčbu pozdě.

Jak je však možné, že navzdory chmurným předpovědím lékařům se někteří lidé vyléčí jakoby sami?

Bůh uzdravuje
Křesťané věří, že Ježíš Kristus během svého pozemského působení vyléčil tisíce lidí. Uzdravuje nemocné i dnes?

Dosud neobjevená schopnost těla, nebo zázrak?

Roku 2015 je sedmdesáti čtyřleté ženě z Irska diagnostikována rakovina kůže. Poté co lékaři vyhodnotí klasické postupy léčby jako nepoužitelné, rozhodnou se: „Nejlepším řešením je amputace.“ Jenže v pacientčině věku je takový zákrok značně riskantní.

Zatímco doktoři medicíny se dohadují, co dál, dochází k něčemu velmi zvláštnímu. Přestože žena nedostává žádné léky, rakovina postupně mizí. „Sledovali jsme to několik měsíců a nádory prostě zmizely.

Po dvaceti týdnech byla žena bez rakoviny,“popisuje pacientčin stav její ošetřující lékař z nemocnice sv. Jakuba v Dublinu Alan Irvine. Pacientka je přesvědčena o tom, že ji uzdravil Bůh. Takové vysvětlení se ovšem lékaři zdráhají přijmout.

Podle statistik dochází ke spontánnímu vyléčení z rakoviny u jednoho pacienta ze sta tisíc. „Ukazuje to, že pro tělo je možné zbavit se rakoviny, i když je to neuvěřitelně vzácné“ tvrdí Irvine. Povede se někdy vědcům tuto záhadu objasnit a najdou tak spolehlivý prostředek k léčbě obávaného onemocnění?

Alan Irvine
Alan Irvene je uznávaný dermatolog. Ani on si ovšem nedokáže vysvětlit, jak se pacientka uzdravila. Podaří se mu pro celou záležitost najít přirozené vysvětlení?
Foto: http://www.moron.com, people.tcd.ie, http://achildofgod2010.blogspot.cz
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …