Skip to content

Proč muži investují do značkových věcí více než ženy?

Tento článek je reklamním sdělením

Zobecňovat se v určitých ohledech nevyplácí, nicméně v některých oblastech to lze. Typickým příkladem by mohlo nakupování značkových věcí.

Zatímco muži si je mile rádi zakoupí, ženy jen někdy, respektive pouze některé z nich. My se v následujících řádcích podíváme podrobně na to, co vlastně za tímto pánským zvykem stojí. Pochopitelně se zaměříme také na to, co si vlastně pánové nejraději pořizují. Drahých a značkových věcí může být vcelku hodně.

Na vině je testosteron
Takové značkové oblečení vypadá opravdu perfektně, což si pánové pochopitelně uvědomují. Vše ale není až tak racionální, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak. Za vším stojí testosteron. Právě s ním souvisí touha muže být vůdcem stáda, respektive takovým, kdo bude středem pozornosti. Tím pádem muži logicky chtějí značkové oblečení, v němž budou vypadat perfektně a dokážou na sebe upoutat dostatek pozornosti.

Jaké značkové oděvy se volí nejčastěji?
Vybírat lze z mnohých oblíbených oděvů. Tradičně si pánové nakupují hlavně drahé značkové mikiny. Ty jsou k dispozici v neskutečném množství variací. Hodně oblíbené jsou například modely mající zip. Jinak ale není problém obléct si třeba takové mikiny s kapucí. Moc dobře vypadají také dražší bundy, a to jak přechodové, tak i zimní. Častokrát se poznají především podle značky, jež většinou doslova bije do očí. Stává se dominantním motivem na konkrétním kusu oděvů.

Nezapomínejte na stylové doplňky
Ke značkovému oblečení patří také stylové doplňky. Mohou být pochopitelně i funkční. Pánové mají hodně rádi, když mohou doplňky nějakým způsobem využívat. Typickým příkladem jsou značkové batohy. Právě v nich lze přenášet dle potřeby jakékoli věci. Zapomenout ale nelze ani na elegantní hodinky. Častokrát slouží jen jako doplněk, jelikož na čas se lze podívat klidně i v mobilním telefonu.

Foto: Shutterstock, GANT
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články