Skip to content

Přijde nás doprovodit na onen svět smrtka?

Podle mnohých svědectví legendární smrtka skutečně existuje. Setkávají se s ní údajně lidé z celého světa. Vypadá prý přesně tak, jak si ji většina z nás představuje. Opravdu si pro umírající chodí kostlivec v černém hábitu třímající ostrou kosu? 

Z celého světa přichází celá řada zpráv o záhadných zjeveních, které se vyskytují v blízkosti umírajících. Řada z nich pochází z nemocnic, kde jsou svědkyněmi ošetřovatelky nebo zdravotní sestry. Některé z příběhů vyprávějí děti, jiné dospělí lidé. Jsou důkazem, že smrtka je realitou?

Smrtka si prý přijde za každou osobou, které zbývá poslední zrnko písku času v přesýpacích hodinách.
Smrtka si prý přijde za každou osobou, které zbývá poslední zrnko písku času v přesýpacích hodinách.

Z texaského Houstonu pochází příběh zdravotní sestry, která při rutinní kontrole v polovině 60. let minulého století zahlédne něco zcela šokujícího: „Vedle postele s umírající stařenkou stála velká postava, která na sobě měla mnišské šaty s kapucí. Na místě tváře byla lebka a místo očí měla malé rudé plamínky.“

Podle některých svědectví smrtka nemusí vždy nutně šířit strach a smrt. Existují případy lidí, kterým prý dokonce zachránila život!
Podle některých svědectví smrtka nemusí vždy nutně šířit strach a smrt. Existují případy lidí, kterým prý dokonce zachránila život!

Sestřička si dodnes pamatuje příšerný zápach smrti, který v tu chvíli zaplnil celý pokoj: „Když na mě upřela pohled, během těch několika sekund, co jsme na sebe hleděly, jsem úplně ztuhla chladem. Byla jsem úplně zmrzlá. Krátce po tomto zážitku nebohá stařenka zemřela. Záhadná temnota, která naplňovala její pokoj, zmizela a zmizel i ponurý návštěvník.“  

Obávané smrtce je prý neuvěřitelně podobná jiná děsivá bytost  - Můří muž. Existuje mezi nimi souvislost?
Smrtce je prý neuvěřitelně podobná jiná bytost – Můří muž. Existuje mezi nimi souvislost?

Podle některých badatelů je obávané smrtce až nebezpečně podobná jiná děsivá stvůra, známá ve Spojených státech jako Můří muž. Například americký badatel Jeff Belanger (*1974) tvrdí, že jsou mezi nimi neuvěřitelné shody. „Oba dva jsou temnými přízraky, kterým svědci připisují zářící oči. Vždy se vyskytují tam, kde dochází k nějaké tragédii nebo smrti. A stejně tak mnohdy nepřicházejí nutně vzít někomu život, ale spíše se snaží na nějaké nebezpečí upozornit,“ vysvětluje Belanger.

Foto: fanpop.com, en.wikipedia.org, dandwiki.com, new-monster.wikia.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhadní tvorové
Zobrazit více …