Skip to content

Pozvánka: Hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves

Tento článek je reklamním sdělením

V sobotu 16. a neděli 17. dubna proběhne na zámku Nelahozeves již 14. ročník „Hrnčířských a řemeslných slavností“. I letos s bohatým programem nejen pro dospělé, ale i rodiny s dětmi.

Výrobci keramiky, šperků, hraček a dalších rozmanitých řemeslných výrobků nabídnou své produkty na více než stovce stánků. Na nádvoří vystoupí folklorní soubor Špalíček, v zámeckém sklepení vás rozezpívá cimbálová kapela Studánka. V Rytířském sále budou probíhat koncerty pěveckých sborů a divadelní představení pro děti.

nelahoz
Zámek Nelahozeves.

Program také zahrnuje oblíbené prohlídky zámecké expozice s průvodci v dobových kostýmech. Můžete se těšit na novinky letošní sezóny, a to rytířskou školu určenou především statečným a šikovným dětem, nebo ukázky stříhání ovcí mistrem republiky ovčákem Karlem Švarcem. K vidění budou i další živá zvířátka. Chybět nebude kejklíř Pupa, dobové hry v zahradě a ukázky sokolnictví. Na akci můžete také ochutnat vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, která budou k dostání na nádvoří nebo v zámeckém sklepení. Tam rovněž najdete stánky s rozličnými domácími delikatesami.

Více informací zde: www.zameknelahozeves.cz

Foto: www.zameknelahozeves.cz
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …