Skip to content

Nevšední masáž: Pomazlete se s hady!

Masáží existuje asi 100 různých druhů. Kromě běžně známých existují i opravdové raritky, jako například ta prováděná v zoo na Filipínách

Pokud hledáte opravdu nevšední zážitek, masáž hady pro vás bude to pravé! Žádné ruce se vás při této masáži nedotknou. V Zoologické zahradě ve filipínském městě Cebu se o vás postará šestimetrová krajta tmavá.

Masáž a bobřík odvahy v jednom.
Masáž a bobřík odvahy v jednom.

U masáží jde hlavně o tlak, kterým maséři působí na lidské svaly. A krajta umí pořádně přitlačit. Nejprve vás ovine, jako to dělá s každou svojí obětí, a pak vás svým silným tělem lehce přiškrtí.

Sežrání se ale bát nemusíte. Pracovníci místní zoo krajtu nejprve pořádně nakrmí. Po deseti kuřatech už na vás ani nebude mít chuť. Masírovaný člověk se dostane do lehkého sevření, kterým se ho krajta snaží pouze zneškodnit, ale ne zabít.

Podle ošetřovatelů se zatím do žádného návštěvníka nikdy nezakousla.

Nic pro strašpytle!
Nic pro strašpytle!

Zatímco na Filipínách vás v zájmu pořádné masáže škrtí krajta, v Izraeli vám položí na záda hned šest hadů-masérů. Masér má pak volno.

Podobnou, ale o něco méně drastickou masáž nabízejí i v severním Izraeli. Člověk se pohodlně položí na masérskou podložku. Masér mu ale místo svých rukou na záda položí šest různých hadů. Ti odvedou práci za něj.

Foto: flickr.com, digitaldeconstruction.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …