Skip to content

Nevíte, jaký vybrat krém? Namíchejte si ten správný mix!

Tento článek je reklamním sdělením

Váš styl, vaše osobnost a vaše pleť, to všechno jsou vaše jedinečné charakteristiky. Neměla by proto být vaše péče o pleť stejně tak výjimečná, jako jste vy sami? AgeLOC Me je prvním výrobkem svého druhu – přináší péči o vaši pleť, která vám sedne jak ulitá!

Obsahuje séra, denní i noční hydratační přípravky, a to vše dohromady v jednom anti-agingovém systému. Navíc ageLOC Me představuje analýzu pleti, chytrý online nástroj, který vám pomůže určit cestu osobní režim péče o pleť na základě vašich potřeb, potřeb vaší pleti a také samozřejmě vzhledem k vašim vlastním preferencím.

AgeLOCme
Nyní již budete vědět, že vaše pleť dostává přesně to, co potřebuje.

Boj proti stárnutí

Séra se zaměřují na široké spektrum projevů stárnutí, jako je výskyt vrásek, linií, nerovnoměrný tón pleti, velikost pórů atd. Obdržíte 3 osobní zásobníky, které vám na základě analýzy pleti namíchají tu nejlepší kombinaci krémů a přípravků právě pro vás.

Nuskin
Kombinace přípravků vám dodá péči, jakou vaše pleť potřebuje.

Vyberete si i vůni

Složení denního a nočního hydratačního přípravku jsou pak navržena tak, aby společně poskytla komplexní hydrataci vaší pleti. Hydratační přípravky pomáhají zlepšovat buněčnou obměnu, vyhlazují texturu a pleť je pak krásně hladká a hebká. Díky analýze pleti ageLOC Me budete navíc schopni upravit vaše hydratační přípravky podle celé řady kritérií, ať už jde o vůni i či ochranný faktor (SPF).

Foto: nuskin.com, stylecraze.com
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Móda a gadgety
Zobrazit více …