Skip to content

Neuvěřitelné: Drogový dealer chtěl během honičky vyhodit z okna heroin za 16 000 liber!

Tak nešikovného drogového dealera svět neviděl. Místo aby si namastil kapsu za svůj prvotřídní „matroš“, nasype ho přímo policistům! Jeho pokus o útěk připomíná scénu z komedie.

Když za sebou uvidí policejní auto, zpanikaří. Mladý otec dvou dětí Tabraiz Hussain (34) jede 8. září 2014 se svým Volkswagenem Passat na udanou adresu ve městě Middlesbrough v severovýchodní Anglii. To by samo o sobě nebylo nic trestného, kdyby tam ovšem nevezl heroin špičkové kvality.

Nenapadne ho nic lepšího než na to pořádně šlápnout. A vypukne honička.

Vánoční nadílka na ulici

Interiér Hussainova auta zasypaný heroinem.
Interiér Hussainova auta zasypaný heroinem.

„Honem, musím se toho zbavit,“ říká si vyděšený řidič. Při jízdě trhá sáčky, ve kterých je droga, a sype ji z okna ven. Chodník je za chvíli posypaný bílým popraškem, notně „pocukrovaný“ je i sám řidič. Ale pořád ujíždí, kličkuje v protisměru a zastaví ho až kolize se zaparkovaným autem, po které vjede na chodník. Tady už policii neuteče.

K čemu je dobrý vysavač

Policisté museli použít vysavač na rozsypaný heroin.
Policisté museli použít vysavač na rozsypaný heroin.

Na prach i na bílý prášek se hodí vysavač. Policisté vysají z ulice i z oděvu zadrženého smolaře asi jeden kilogram čisté drogy, za kterou by na ulici dostal zhruba 16 000 liber (asi půl milionu korun).

Místo toho vyfasuje Hussain měsíc poté u soudu osm a půl roku. Marně se brání, že drogy neprodává, že je jen převážel a za to dostal zaplaceno 300 liber (asi 10 000 korun). Nebyl to jeho první vroubek.

Už jednou byl zapletený do převozu dvou kilogramů heroinu z Manchesteru do města Middlesbrough. Tentokrát ho vězení nemine.

Foto: mirror.co.uk
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Svět zločinu
Zobrazit více …