Skip to content

Manner: Specialista na výrobu oplatek slaví 125 let od svého založení!

I Praha se zapojila do oslav výročí 125 let značky Manner. Uznávanou rakouskou firmu podporuje řada osobností ze světa gastronomie, obchodu i showbusinessu.

Josef Manner při zakládání svého obchodu se sladkostmi pravděpodobně vůbec netušil, že o 125 let později budou růžové oplatky Neapolitaner stále patřit mezi nejoblíbenější v oblasti oplatek. Obchod a výroba byly založeny v roce 1890 na náměstí svatého Štěpána ve Vídni.

Dnes jsou výrobky Manner vyváženy do více než 50 zemí celého světa.

Vídeňská společnost Josef Manner & Comp byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek
Vídeňská společnost Josef Manner & Comp byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek.

„Čokoláda pro všechny“ bylo motto dědečka Josefa Manner I., když zakládal společnost. Kvalita a nejlepší ingredience byly jeho nejvyšší prioritou, a to se nezměnilo ani po 125 letech. Do dnešního dne si Manner zakládá na nejvyšší kvalitě svých sladkostí, které jsou vyráběny podle originálních rakouských receptur s použitím těch nejlepších surovin,“ uvedl předseda dozorčí rady Dr. Carl Manner k začátkům svého dědečka.

Zdroj, foto: Manner
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …