Skip to content

Krimi z Ameriky: Žena narazila na vetřelce s paralyzéry!

Žena šokovaně zírá na dvojici maskovaných vetřelců. Má strach o život. Ale hlavně se bojí o děti. Muži vyrazí proti ní. Zapráskají výboje z paralyzérů. Je jako opařená. Tento pocit se za krátký okamžik změní v drsnou realitu.

Noc z 11. na 12. května 2017 probíhá pro mladou matku z města Norcross v americkém státu Georgia dlouhou dobu úplně normálně. Téměř ve tři hodiny ráno se vrací domů. Nese i své dvě malé děti. Jedno v náručí, druhé v autosedačce.

Když za ní zaklapnou dveře, rychle zamkne. Vpádu nebezpečných násilníků tím ale nezabrání. Ti už jsou totiž vevnitř.

Narazí na vetřelce s paralyzéry

Francisco Palencia a Josue Ramirez.

Žena odloží děti a jde do obývacího pokoje. Hrůzou může sotva dýchat, když spatří, jak se kuchyní pohybují dva muži v tmavém oblečení s lyžařskými kuklami na hlavách. Jeden je malý a hubený. Mohutná a vysoká postava toho druhého budí o poznání větší respekt.

V rukách svírají paralyzéry. „Co tu chcete?“ zasípá paní domu. K ničemu dalšímu už prostor nedostane. Vetřelci rychle postupují směrem k ní.

Jestli jsi zdravá, máš smůlu

Francisca Palencia.

Ženiným tělem projede několik elektrických výbojů. Nezvaní hosté ji tlačí k ložnici. Snaží se jim vysmeknout. Chce se dostat zpátky k dětem. Marně. Jeden jí na krk a levé rameno vylije dvě konvice vroucí vody.

Z očí jí vyhrknou slzy. Rudá kůže žhne a tepe spalující bolestí. To nejhorší má ale teprve přijít. „Máš AIDS?“ štěknou na ní. „Ne,“ zavrtí hlavou. „Tak se svlíkni!“ Poslechne. Její 4letý syn pak musí se vzlykotem pozorovat, jak ji znásilňují.

Ještě předtím ji donutí k orálnímu sexu. „Plnila požadavky útočníků ze strachu, co by mohli udělat jejím dětem,“ komentuje policejní zpráva suše její zoufalství. Když bestie konečně odejdou, zanechají po sobě jen slzy a hluboké rány na těle i duši.

Házejí vinu jeden na druhého

U soudu házejí útočníci vinu jeden na druhého.

Kriminalisté po intenzivním vyšetřování obviní začátkem července 2017 celkem 4 osoby – Francisca Palenciu (17), Josuea Ramireze Aguilara (19), Angelu Garciovou (18) a jistou 15letou dívku. Obě příslušnice „něžného“ pohlaví měly během útoku čekat venku v autě.

Při předběžném slyšení Palencia a Aguilara házejí vinu za brutální znásilnění jeden na druhého. Vyšetřovatelé ale nedělají žádné rozdíly. Podle nich mají všichni na svědomí vloupání, únos, znásilnění, těžké ublížení na zdraví a krutost vůči dítěti.

Ti dospělí jsou až do rozhodnutí justice umístěni do věznice pro okres Gwinnett. Neidentifikovaná dívka si krátí čekání v detenčním centru pro mladistvé v Rockdale.

Foto: georgianewsday.com, myajc.com, twitter.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Svět zločinu
Zobrazit více …