Skip to content

Jak ušetřit peníze díky online nakupování ?

Tento článek je reklamním sdělením

Kdo by nechtěl, že? Jak ale dostat slevu při nakupování na internetu? Oslovit majitele stránek? Ne! Je to ještě jednodušší.

Nakupování patří k životu a je to jedna z věcí, kterou děláme pravidelně, jako například čištění zubů. Každá sleva se v tomto ohledu počítá. A jak dostat slevu zadarmo a přitom nakupovat ve stejných obchodech jako jste nakupovali doposud? Jak se dostat pod oficiální cenu, která je na eshopu? Použijte cashback portál!

Co je vlastně cashback portál? Cashback portál je prostředník mezi zákazníkem a online obchodem. Na portále inzerují jednotlivé internetové obchody. Pokud je díky portálu v některém z obchodů realizován nákup, obchod portálu následně vyplatí provizi. O tyto peníze se pak portál rozdělí se zákazníkem, čímž ho motivuje dalšímu využívání jeho služeb. Výše cashbacku se liší, většinou se pohybuje v rozmezí od 2 do 10 %.

Cashback portály se v zahraničí objevovaly již na konci minulého století. Např. americký Ebates, který byl založen v roce 1998. V České republice jsou cashback portály spíše novinkou posledních let a nejsou tak rozvinuté jako v zahraničí. Úplně první cashback portály se začaly na tuzemském trhu objevovat v roce 2011. Nyní je díky mobilním aplikacím jako je například Wee možné využít cashback třeba i ve vyší oblíbené restauraci nebo při nákupu pojištění online, a to jak pojištění osob či domácností, tak i např. povinného ručení i pro firmy např. u významného pojišťovacího makléře SAM Finance, s.r.o.  Tento super výhodný cashback je také možné získat i při online pojištění které lze sjednat z odkazů na facebooku. Průměrná rodina na pojištění ročně platí cca 30 000 Kč ročně a při této možnosti by průměrná rodina ušetřila více než 1500 Kč ročně a při firemním pojištění, kde průměrně u středních firem platby na pojištění činní cca 500 000 lze získat prostřednictvím tohoto systému až 25 000 kč ročně zpět.

Tento systém navíc umožňuje získávat cashback i při nákupech jak v ČR, tak třeba v Německu nebo Polsku a i dalších státech EU. I cashbackových portálů navíc existuji i motivační složka. Pokud se Vám tak podaří přivést dalšího zájemce o cashback, pak získávat tak doživotně procenta z jejich nákupů. A to už se vyplatí, nemyslíte?

Jak začít? Prvním krokem na cestě k získání části utracených peněz zpět je registrace u cashback portálu. V rámci registrace bývají vyžadovány pouze základní údaje jako je jméno a email. Ve chvíli kdy si uživatel přeje peníze vyplatit, musí uvést i svůj bankovní účet. Nyní už si stačí jen stáhnout mobilní aplikaci Wee a je to! Proces nakupování je prostřednictvím aplikace úplně stejný jako kdykoliv předtím.

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …