Skip to content

Fotopasti jsou za všech okolností nenápadný strážce pozemku

Tento článek je reklamním sdělením

Můžete se na ně spolehnout bez ohledu na počasí, nepříznivé povětrnostní podmínky, zimní mráz nebo letní vedra jim rozhodně neuškodí. Jsou totiž konstruované pro využití nejen na zahradě, ale třeba i na dlouhých příjezdových cestách nebo v lesích.

Nemusíte nikam schovávat kabel, protože budou fungovat dlouhou dobu na obyčejné tužkové baterie. A protože odezva spouště je v řádu desetin sekundy, žádné zvíře nestihne uniknout – nakonec, neviditelný přísvit je nevyplaší ani během nočních hodin. A zloději? Ti se nejspíše mohou nevědomky dívat přímo do objektivu…

Všestranné využití a mimořádně spolehlivá práce
Nezáleží na tom, jestli prší nebo sněží, vždy připraví ostrý snímek a natočí třeba až minutové video. Budete tak mít přehled o všem, co se děje na lesní cestě poblíž domu nebo na zahradě, případně přímo před domovním vchodem, když zrovna tvrdě spíte. Fotopasti jsou schopné dělat ostrahu kolem vašeho stavení opravdu nepřetržitě, jediné, co musíte udělat, je zhruba jednou za čtvrt roku vyměnit tužkové baterie. Jde o elektroniku, která má někdy až opravdu miniaturní rozměry – nicméně, o to nenápadnější pak bude při hlídání v terénu. Spolehlivý přítel, na nějž se můžete zcela spolehnout!

Nenechávejte nic náhodě, zabezpečení domova je prvořadé
Musíte být vždy o krok před těmi, kteří si dělají zálusk na váš majetek – fotopast na zloděje je výborným nástrojem pro chvíle, když odjedete na delší dobu z domova, ať už jde o zahraniční dovolenou nebo několikadenní výlet po vlastech českých. Neviditelný noční přísvit je zárukou úspěchu, nevyplaší ani lesní zvěř, kterou zaujala vaše zahrada, stejně tak o ní nebude vědět ani lupič, jenž přišel nejdříve obhlédnout terén a myslí si, že zůstane pod rouškou tmy zcela nezpozorován.

Bližší informace můžete najít na eshopu cel-tec.cz.

Foto: Cel-tec
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Technologie
Zobrazit více …