Skip to content

Duchové v mobilní aplikaci? V Kolumbii je neberou na lehkou váhu

Kde všude se mohou ukrývat duchové? Podle některých lidí se neposedné duše mohou usídlit i v mobilních aplikacích, například do oblíbené chatovací aplikace WhatsApp. Kvůli jejímu údajnému posednutí zlými duchy byl dokonce v jednom kolumbijském městě vyhlášen zákaz vycházení pro teenagery.

Zákaz vydal starosta města Parajito poté, co se více než tucet teenagerů ve městě začal potýkat s prudkými změnami chování a nálad. U dospívajících se brzy začaly projevovat také různé zdravotní problémy.

A to vše měla způsobit jediná aplikace – právě WhatsApp.

Někteří z mladistvých se měli například pokoušet o skok z mostu, zatímco ostatním se měnil hlas nebo omdlévali. To vše kvůli údajným zlým duchům, kteří se mezi mladými skrze mobilní aplikaci rozšířili.

Mladiství se nyní kvůli svému nevysvětlitelnému chování nemohou ve městě Parajito mezi pátou odpoledne a pátou ráno pohybovat bez dozoru na některých veřejných prostranstvích. “Některé děti vyhrožovaly sebevraždou, říkaly, že přišel jejich čas.

Musel jsem nějak zakročit,” vysvětlil starosta města. “Děti jsou sice nazlobené, ale mnoho rodičů mi teď děkuje,” dodal.

Foto: cnbc.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Záhady a tajemství
Zobrazit více …