Skip to content

Chtěla panenka Annabelle vraždit?

Studentka Donna z amerického Connecticutu si užívá nevázaného života a studuje s cílem stát se zdravotní sestrou. Všechno ale zničí velká hadrová panenka, kterou obdrží od matky v roce 1970 k narozeninám.

Donna si ji odnese na kolej, kde bydlí spolu s další studentkou Angie. Záhy se ale začnou dít divné věci. Panenka totiž bez zjevné příčiny mění pozice. Jako by se sama pohybovala! Také prý dívkám zanechává vzkazy psané dětským rukopisem.

Vše vygraduje, když hračka na dívky fyzicky zaútočí! Studentky se jí chtějí okamžitě zbavit a vyhodí ji do kontejneru. Jenže další den ji objeví znovu doma…

Dají se přemoci ti nejtemnější démoni?
Dají se přemoci ti nejtemnější démoni?

Dívky se rozhodnou uspořádat seanci. Během tajného obřadu vychází najevo, že panenku zřejmě obývá duch sedmileté holčičky Annabelle Higgins, která v minulosti zemřela přesně na stejném místě, kde dnes stojí vysokoškolská kolej.

Proč se ale chová tak krutě? O případ se začnou zajímat manželé Ed (1926–2006) a Lorraine (*1927) Warrenovi, kteří jsou přesvědčeni, že náš svět je obýván temnými mocnostmi.

Na své hračky si raději dejte pozor.
Na své hračky si raději dejte pozor.

Manželé zjišťují, že je všechno ještě možná trochu jinak. Panenku prý totiž zřejmě vůbec neobývá duše malé holčičky, ale jakéhosi zlého démona, který chce z dívek vysát energii a nakonec je posednout.

„Odvezeme ji od vás pryč,“ rozhodne Ed. S Lorraine nasednou do automobilu a míří do svého domu ve městě Monroe v americkém státě Connecticut. Právě zde vedou okultní muzeum, které je plné podobných předmětů.

Jenže během cesty mají problémy. Bez zjevné příčiny jim selhávají brzdy!

V současné době se panenka Annabelle nachází v okultním muzeu ve městě Monroe v americkém státě Connecticut.
V současné době se panenka Annabelle nachází v okultním muzeu ve městě Monroe v americkém státě Connecticut.

Když manželé po šílené jízdě konečně dorazí domů, panenku zavřou do speciální vitríny, která jí má zabránit v útěku. V ní se nachází dodnes. Odvážní návštěvníci z celého světa si ji mají možnost kdykoli prohlédnout.

Není ale taková zábava až příliš nebezpečná?

Foto: 3news.co.nz, starcasm.net, uproxx.com, ibtimes.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Nevysvětlitelné jevy
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články