Skip to content

Černé helikoptéry všude kolem nás: Jaký je jejich účel?

V poslední době se čím dál více mluví o existenci tajemných černých helikoptér, které prý křižují oblohu v různých koutech světa. Podle konspiračních teoretiků je pilotují muži v černém, kteří pracují přímo pro americkou vládu!

První zprávy o černých helikoptérách se objevují v 70. letech 20. století. V té době jsou dávány především do souvislosti s případy záhadného mrzačení dobytka, ke kterým tehdy dochází po celém světě. Jenom v Americe jsou v té době hlášeny z 15 různých států.

Demokratický senátor Floyd K. Haskell (1916–1998) kvůli tomu dokonce v roce 1975 požádá o pomoc FBI (Federální úřad pro vyšetřování).

Pilotují černé helikoptéry muži v černém, kteří s nimi létají na místa, na nichž zanechali stopu mimozemšťané?
Pilotují černé helikoptéry muži v černém?

Zásadní skutečností je přitom fakt, že černé helikoptéry jsou prý až nebezpečně často vídány právě v blízkosti míst, kde jsou nacházena zmrzačená zvířata. Záhadologové tvrdí, že za záhadné mrzačení dobytka jsou odpovědní mimozemšťané, kteří členy zvířecí říše využívají jako „pokusné králíky“. Existuje tu souvislost?

Černé helikoptéry jsou podle některých badatelů předzvěstí blížící se apokalypsy.
Černé helikoptéry možná vůbec tajemné nejsou.

Bytosti z jiné planety prý ve skutečnosti nepilotují létající talíře, jak předpokládá většina z nás, nýbrž černé helikoptéry. Někteří badatelé ale s tímto názorem nesouhlasí. Podle nich jsou piloty tajemných vrtulníků muži v černém.

Údajně nemůže být náhodou, že lidé, kteří se tyto helikoptéry odvážili vyfotografovat nebo je natočit na video, byli ve většině případů obtěžováni právě agenty v černých uniformách. yloučit samozřejmě nelze ani možnost, že na černých helikoptérách vlastně vůbec nic tajemného není.

Zřejmě se nikdy nedozvíme, co jsou tajemné černé helikoptéry zač.
Zřejmě se nikdy nedozvíme, co jsou černé helikoptéry zač.
Foto: abovetopsecret.com, usahitman.com, en.wikipedia.org
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články