Skip to content

Budete závidět! 5 TOP apartmánů pro noc, na kterou nezapomenete

Jsou hříšné, nádherné, a také pekelně drahé. Řeč je o hotelových apartmánech, ve kterých je vášeň jako doma…

Hard Rock Hotel, Las Vegas, Nevada

Provocateur Suite: 168 000 Kč / noc

Drsně provokativní, svádějící k zakázaným hrátkám. Tento penthouse v sobě snoubí dekadentní romantiku Moulin Rouge s hrátkami v rytmu Odstínů šedi. Designér Mark Zeff si vyhrál s detaily. Slovo „sexy“ se hodí na každý centimetr tohoto apartmá!

Kombinace lesklých ploch a drsných textur vás nechá realizovat i ty nejintimnější fantazie!

Zaujalo nás:

Rozlehlý apartmán je vybaven dvěma projekčními systémy, v ložnici a v koupelně. Svádění tak získává novou dimenzi. Na výběr je ze čtyř různých témat. Relaxovat můžete také v soukromém bazénku na uzavíratelném balkóně. Výhled na Las Vegas stojí za to! Designér Mark Zeff počítal při zadávání výroby zakázkového nábytku také s variantou, že se v apartmánu nemusí ubytovat pouze dva partneři. Tomu nadstandardně přizpůsobil i velikost luxusních lůžek ve dvou rozlehlých ložnicích. Kromě rozsáhlého baru mají hosté k dispozici v rámci pronájmu i celý arsenál tematických hraček a kostýmů!
1b
Tenhle styl společné noci se líbí jen někomu…

Seven Hotel Paris, Paříž, Francie

Absolute levitation: 97 000 Kč / noc

V záři zdánlivě nekonečné hvězdné oblohy zapomeňte na zemskou tíži i všechny starosti. Vychutnejte si intimní osvětlení jednoho ze tří sobě velmi podobných moderních apartmánů. Záře rudého ohně svící se mísí s chladným modravým podsvícením.

Kontrast stimuluje smysly a přináší nové podněty do intimního života.

Zaujalo nás:

Hotel si pro tyto apartmány zakládá na na prvním pohled chladném, až magickém designu. Zdánlivou sterilitu místa narušují nejen svíčky, ale i okvětní lístky růží, které vás v tomto snovém místě přivítají. Speciálně pro svatební noc hotel Seven nabízí Suite Sublime, unikátní apartmán běloskvoucí barvy. Designéři se při jeho tvorbě inspirovali kokony. Představuje tak jedinečný pocit intimity a nevinnosti zároveň. Na rozdíl od jiných hotelů Seven v ceně pokoje nabízí nejen obvyklou snídani, ale coby symbolické vstřícné gesto i dva libovolné koktejly v útulném hotelovém baru. Technologické provedení ložnice a koupelny, které navozuje pocit levitace, dokáže znovu a znovu překvapit.
2
Pro někoho romantika, pro jiného zážitek jak z UFO.

Palms casino resort, Las Vegas, Nevada

The Erotic Suite: 10 700 Kč / noc

Svůdný penthouse v městě hříchu se řídí oblíbeným heslem „Co se stane v Las Vegas, zůstane v Las Vegas!“ A v tomto svůdném interiéru vytvořeném z rudé kůže a leštěného kovu se toho může stát opravdu hodně!

Zaujalo nás:

Prostorný apartmán láká do ložnice s vyzývavou rudou postelí. Místnost vám naservíruje vaše vlastní hrátky jako na stříbrném podnose – strop totiž tvoří jedno velké zrcadlo! Křesla ve stylu koženého korzetu staženého stužkou, vše v kombinaci červené, černé a chladného kovu. Ale to není zdaleka vše. Už jste někdy zkusili obrovskou rotující postel? Ne? Nejvyšší čas!
3
Trochu jako v lunaparku, ale proti gustu…

LUX* Grand Gaube, Mauricius

Emperor Villa: 21 700 Kč / noc

Stranou od vytížených tepen Mauriciu si můžete užívat soukromí s výhledy na oceán i nejkrásnější lokality ostrova. Apartmán je klidným útočištěm, které ocení zejména konzervativně založení klienti. Pětice bazénů, a to včetně soukromého, je vám k dispozici.

Zaujalo nás:

Jen pár metrů od Grand Gaube začíná pravý potápěčský ráj. Výtečné LUX * Me Spa ne nadarmo láká na slogan „Užijte si Mauricius v jeho nejradostnější podobě.“ Během relaxačních procedur zapomenete na všechny starosti s chodem vaší společnosti! Resort ctí místní tradice. K hudebním a tanečním vystoupením nelze neobjednat vyhlášená domácí vína. Ocenění zaslouží i osvěžující zmrzliny vyrobené z místních surovin
4
Máte-li přebytečných pár desítek či stovek tisíc, je tohle skvělá volba na jarní dovolenou ve dvou.

Atlantis, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Neptun a Poseidon: 60 300 Kč / noc

Vžijte se do role bohů všech moří a oceánů. V proslulém hotelu Atlantis je to hračka. Sestoupíte do říše pod hladinou. Apartmán, který je v podstatě velkým elegantním akváriem, dodá noci zcela nový náboj!

Zaujalo nás:

Podvodní apartmá nabízí vkusnou ložnici ve střídmém designu s vodní hladinou hemžící se rybami nad hlavou. Součástí „akvária“ jsou dokonce ruiny bájného ztraceného města! K dispozici je také jídelna s obývacím pokojem, pracovna a koupelna. Nemusíte se o nich starat. 24 hodin denně je vám k dispozici osobní sluha připravený splnit každý požadavek.

5
Dokonalý servis je samozřejmostí.

Foto: stránky hotelů
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Lifestyle
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články