Skip to content

3 tipy na pronájem kanceláří v Praze

Tento článek je reklamním sdělením

Administrativní prostory v Praze jsou optimálním řešením. Vždyť kanceláře na nějaké známé adrese stoprocentně dodají konkrétní firmě na prestiži. Navíc bude daná společnost na očích, což jí pomůže při získávání nových klientů a jednání s obchodními partnery.

Pokud i vy uvažujete o nových kancelářích v hlavním městě, jste na správné adrese. My vám v tomto článku dáme celkem 3 tipy na moderní kancelářské prostory, které stoprocentně stojí za to.

Unikátní kaskádovitá budova Dock

Naším prvním tipem je nový administrativní objekt Dock nacházející se v Praze 8, přímo mezi Karlínem a Libní. Moderní komplex administrativní a rezidenčních objektů je specifický svou kaskádovitou podobou. Architektonicky unikátní nemovitosti disponují mnohými inovativními prvky. Situován je u břehu Vltavy a oklopuje jej krásné přírodní prostředí. Ke stanici metra B Palmovka je to pěšky kousek. Pronájem kanceláří v Praze v rámci tohoto komplexu bude určitě dobrou volbou.

Palác Národní přímo v centru Prahy

Skvělý kancelářský komplex najdete také přímo v samotném srdci Prahy. Přesně takto lze popsat Palác Národní. Komplex obsahuje nejen kanceláře, ale také obchody, restaurace a kavárny. Zaujme také zeleným atriem směrem do Mikulandské ulice. Skvělá dopravní dostupnost je u tohoto objektu samozřejmostí.

Kdo by neznal slavný Tančící dům?

Mezi zcela unikátní developerské projekty v Praze se řadí bezesporu také Tančící dům. Ten se nachází na Rašínově nábřeží a svým vzhledem dá vzpomenout na slavný taneční pár Ginger Rogers a Freda Astaira. Objekt svým unikátním architektonickým zpracováním zaujme prakticky kohokoli. Ostatně mnohdy i samotná veřejnost se jezdí dívat na zajímavou stavbu nemající jinde obdoby. Kancelářské prostory jsou tady v 7 patrech. Součástí domu je také restaurace Ginger & Fred.

 

Foto: archiv
Tento článek je reklamním sdělením
Právě v prodeji
Sdílej!
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …