Skip to content
reklama

10 tipů na dárky pro muže

Blíží se narozeniny vašeho milovaného a nevíte, jaký dárek ho nejvíc potěší? Při výběru dárku byste měli v první řadě zohlednit věk muže, jeho koníčky a povahu. Abyste se nemýlili, promyslete si všechny nápady předem.

Dobrý dárek nemusí být drahý, ale pokud tato věc bude odpovídat preferencím muže, jistě to ocení. Připravili jsme pro vás tipy na dárky pro muže, které v každém případě udělají radost.

Stylové doplňky

I když muž nejeví zájem o hedvábné šátky nebo kravaty, rád od vás přijme stylový doplněk. Pásek s originální přezkou (1) pomáhá doplnit módní image a umožní udělat ten správný první dojem. Peněženka (2) a taška (3) vyrobené z přírodní či umělé kůže budou ideálním dárkem pro fanoušky klasiky i ležérního stylu.

Takové dárky pro muže k narozeninám ukážou, že svého drahého dobře znáte a on důvěřuje vašemu vkusu.

Parfém

Další důležitou součástí vzhledu je parfém (4). Uhádnout vůni, která se bude muži líbit a dodá mu ještě větší šarm, není jednoduché, ale když prokážete trochu odvahy a fantazie, určitě se vám to podaří!

Nejprve musíte pochopit, že existuje určité druhy vůní a obchody nyní nabízí parfémy pro každý vkus. Některé dokonale doplní hotový look, jiné budou jeho základem.

Elektrická zařízení

Jaké praktické dárky pro muže by se mohly hodit vašemu manželovi? Dobíjecí holicí strojek (5) je jedním z tradičních a nejoblíbenějších dárků. Pokud chcete muže hýčkat pomůckou pro domácí péči, pak doporučujeme obrátit pozornost i na další možnosti, například elektrický zubní kartáček (6) nebo zastřihovač vousů (7).

blank

Produkty pro péči o pánskou pleť

Nemusí to být nutně pěna a gel na holení. Dobrý krém na změkčení pokožky, fluid proti podráždění, mléko po holení – to vše jsou přípravky, které učiní každodenní proceduru pohodlnější a mnohem příjemnější.

Široký sortiment dárkových sad od značky Nivea najdete na webových stránkách MAKEUP https://makeup.cz/brand/31901/.

Gurmánské dárky

Nejlepším dárkem pro dospělého gentlemana, estéta a degustátora elitního alkoholu bude sada křišťálových sklenic (8) na whisky či jiné nápoje. Elegantní design vytvoří příjemnou atmosféru na slavnostní večeři.

Sportovní doplňky

Pokud je váš milovaný častým návštěvníkem posiloven a fitness klubů, dopřejte mu sportovní doplněk. Fitness náramek (9) pomůže sledovat nejen čas, ale také fyzickou aktivitu.

Foto: PX FUEL
Právě v prodeji
reklama
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články