Domů     Ztracená holčička, kterou nikdo nehledal
Ztracená holčička, kterou nikdo nehledal
8.2.2023

Když Cindy nevidí svou vnučku déle než měsíc, začne jí to připadat podezřelé. Její dcera se sice tváří, jako by se nic zvláštního nedělo, něco ale nehraje. Ustaraná babička zvedá telefon a volá na policii. Má nepříjemné tušení, že se stalo něco zlého…

George a Cindy Anthonyovi jsou obyčejní starší manželé žijící na předměstí Orlanda na Floridě.

Spolu s nimi v malém rodinném domku žije také jejich dcera Casey (*1986), která se nedávno rozešla s přítelem. Nevadí jim to, jsou rádi, že ji mají opět doma.

A kromě toho to znamená, že častěji vídají tříletou vnučku Caylee (2005–2008), kterou nade všechno zbožňují. Nic nenasvědčuje tomu, že by se rodinné štěstí mělo v okamžiku změnit v noční můru. Učiněný horor je však za dveřmi.

Okamžik změny

Je 16. června roku 2008 a Casey oznámí rodičům, že načas i s dcerkou odjíždí do Tampy, kde se bude věnovat nějaké práci. Na tom není nic zvláštního, protože je zaměstnaná u filmu – v Universal Studios, a tak čas od času za prací dojíždí.

To je naposledy, kdy prarodiče malou Caylee vidí. V následujících týdnech se sice jejich dcera několikrát zastaví v rodném domě, avšak dívenku s sebou nepřiveze, přestože by ji děda s babičkou rádi viděli.

Pokaždé má nějaký dobrý důvod, jednou je Caylee s chůvou, jindy jela s kamarádkou a jejími dětmi do zábavního parku. Zpočátku na tom není nic zvláštního, ale jak čas plyne, začne Cindy přemýšlet, zda je všechno v pořádku. U Casey není obvyklé, aby trávila tolik času bez dcerky.

Auto hrůzy

Jednoho dne najde George v poštovní schránce obálku obsahující zprávu o umístění dceřina auta na odstavné parkoviště kvůli špatnému parkování. Protože Casey zrovna pracuje, rozhodne se, že se pro vůz zastaví. Cestou mu víří hlavou nepříjemné otázky.

Proč je dceřino auto v Orlandu, když by přece Casey měla být v Tampě? A kde je v tom případě Caylee? Jeho pochybnosti ještě vzrostou, když na parkovišti uvidí auto.

Uvnitř se nachází podivně vypadající pytle s odpadky a zaměstnanec odtahové služby jej upozorní, že vozidlo podezřele zapáchá. Jako křída bledý George auto odemkne a otevře dveře. Ven se vyvalí šílený smrad, o jehož původu je lepší nepřemýšlet.

Nelze však pochybovat, že ze všeho nejvíc připomíná charakteristický odér rozkládajícího se těla.

Rozhodující telefonát

S hrůzou zatelefonuje George manželce a sdělí jí, co se stalo. Ta na nic nečeká a volá rovnou na policii. Ohlásí zmizení vnučky, kterou neviděla již 31 dní. Kriminalisté začnou okamžitě jednat.

O den později již Casey stojí na policejní stanici a podává vysvětlení. Není však schopná přesvědčivě vysvětlit, kde je její dcera. Tvrdí, že Caylee unesla chůva jménem Zenaida Fernandez-Gonzalez a vyhrožuje jí.

Proto její zmizení nenahlásila a raději po dívce pátrá na vlastní pěst. To se však policii nezdá, a proto Casey zatkne. A zanedlouho se ukáže, že k tomu dost možná má rozumný důvod.

Casey Anthony FOTO: FL Gov´t / Creative Commons / volné dílo
Casey Anthony FOTO: FL Gov´t / Creative Commons / volné dílo

Trhliny ve výpovědi

Brzy vyjde najevo, že historka s chůvou je zcela smyšlená. Žena tohoto jména skutečně existuje, ale nepracuje jako chůva, Caylee v životě neviděla a ani nikdy nemluvila s nikým z rodiny Anthonyových nebo s jejich přáteli.

Rovněž se ukáže, že s prací Casey to není tak, jak říká. Z Universal Studios totiž dostala výpověď před několika lety. Není však schopná vysvětlit, co v čase, kdy předstírá, že je v práci, ve skutečnosti dělá.

Nemá ani uspokojivou odpověď na opakované dotazy, kde je Caylee. Vyšetřovatelé prověří její auto. A k hrůze všech zúčastněných analýza potvrdí, že ve voze před časem kdosi převážel mrtvé tělo.

Podivné pytle, které jsou zajištěny uvnitř, však obsahují pouze velké množství odpadků.

Rychlý proces

Casey míří rovnou před soud, kde čelí obvinění z celkem 11 trestných činů včetně vraždy I. stupně. Veřejnost běsní a požaduje pro ni trest smrti.

Velmi rychle se však ukáže, že neexistuje jediný způsob, jak prokázat, že Casey své dceři Caylee skutečně ublížila. V autě se nenajde stopa, která by prokázala, že v něm bylo převáženo právě tělo holčičky.

Kromě toho se dosud nenašlo její tělo, takže stále nelze vyloučit, že je dívka naživu, ačkoli šance se stále zmenšuje. Navzdory kritice veřejnosti je tak závěr soudu velmi rychlý. Casey je uznána nevinnou.

Děsivý nález

V prosinci téhož roku pracuje zeměměřič v lesíku nedaleko domu Anthonyových. Náhle si všimne podezřelého černého pytle na odpadky a předmětu vedle něj, který až příliš připomíná lebku.

Nemá odvahu jít blíž a podívat se, co vlastně vidí, a tak bere nohy na ramena a vše nahlásí policii. Strážník mu příliš nevěří, ale povinnost je povinnost, a tak se na místo přece jen vypraví.

Je velmi překvapený, když zjistí, že na místě skutečně leží nejen lebka, ale rovnou celé dětské tělíčko v pokročilém stadiu rozkladu. O několik dní později je pak k velkému zármutku Cindy a George dítě identifikováno jako Caylee.

To však případ posouvá znovu na začátek. V tuto chvíli se totiž z pohřešování holčičky s definitivní platností stává vražda.

Casey Anthony pracovala v Universal Studios. FOTO: NBCUniversal / Creative Commons / CC BY-SA 3.0
Casey Anthony pracovala v Universal Studios. FOTO: NBCUniversal / Creative Commons / CC BY-SA 3.0

Temné okolnosti

Ostatky si převezme policejní patolog. Po pečlivém ohledání dojde k závěru, že přesnou příčinu smrti vzhledem k dezolátnímu stavu tělíčka nelze určit, velmi pravděpodobně však došlo k udušení dítěte.

Tomu nasvědčuje především pevná lepicí páska, umístěná přes nos i ústa. Lepidlo spojilo k sobě také zbytky vlasů na lebce Caylee. Nenajdou se však žádné otisky prstů ani cokoli dalšího, co by vedlo přímo k pachateli strašného zločinu.

Pohledy všech jsou však v tu chvíli zcela přirozeně upřené k Casey. Ačkoli neexistuje žádný přímý důkaz, který by ji se smrtí holčičky spojoval, je jasné, že vzhledem k podezřelým okolnostem se dalšímu soudu nevyhne.

Na tomto místě bylo nalezeno tělo oběti. FOTO: wtsp / Creative Commons / volné dílo
Na tomto místě bylo nalezeno tělo oběti. FOTO: wtsp / Creative Commons / volné dílo

Obžaloba nemá šanci

Médii ostře sledovaný soud se vleče. Nejprve rezignuje jeden ze soudců a případ si tak musí přebrat někdo jiný. Poté Casey Anthony onemocní, a tak musí být líčení odročeno.

Když už k procesu konečně dojde, je třeba vyslechnout veškeré svědky, včetně příbuzných a přátel obžalované. K žádnému významnému posunu však nedojde.

Ačkoli kriminalisté jsou si jisti, že zápach v ženině autě mohlo s naprostou jistotou způsobit jen rozkládající se lidské tělo, nejsou nalezeny žádné stopy, které by prokázaly, že oním zemřelým byla právě Caylee.

I přesto je však matka dívky obviněna, že holčičku uspala chloroformem a udusila lepicí páskou. Avšak na dívčině těle není možné najít jasný důkaz, že tomu tak bylo.

Casey tedy nemůže být odsouzena, ačkoli všichni se domnívají, že ve smrti dítěte má jednoznačně prsty. Jsou-li pochybnosti, musí soud vždy jednat ve prospěch obžalovaného, takový je zákon.

Směšný trest

Úplně beztrestně ze soudní síně však Casey přece jen neodejde.

Za zanedbávání péče o dítě, křivé výpovědi a maření policejního vyšetřování svým neustálým zapíráním obdrží čtyřletou podmínku, z níž část si navíc již odseděla ve vazbě během táhnoucího se procesu.

Kromě toho jí je uložena povinnost uhradit část výloh na soudce a právníky, kteří se na případu podílejí. Žena, kterou v okamžiku propuštění nenávidí celý národ, se tak bez dítěte vrátí domů.

Následky hrůzných událostí

Ačkoli je uznána nevinnou, následky minulosti prý Casey trápí dodnes, jak prozradí při jednom z několika rozhovorů, které poskytne novinářům. „Svou dceru jsem opravdu nezabila. Jestli jsem kdy byla na něco na světě opravdu pyšná, tak je to ona.

Není nikdo, kdo by Caylee miloval víc než já,“ vyznává se. A navzdory tomu, co se o ní říká, prý nikdy nebyla onou nezodpovědnou ženou, za kterou ji většina Američanů pokládá. „Nikdy jsem nebyla taková ta pařmenka. Nepiju.

Od té doby, co jsem byla v podmínce, jsem vypila pár piv, které by se daly spočítat na prstech jedné ruky.“A pokud jde o peníze, které údajně za mnohé rozhovory a mediální výstupy inkasuje, rozhodně se prý nejedná o miliony, z čehož jí mnozí podezřívají.

A s radostí by si to prý s někým vyměnila. „Ani ne ve třiceti letech jsem si prošla peklem,“ říká.

Po deseti letech

 

Od smutného případu uplynulo již desetiletí a lidé na něj stále vzpomínají. Názory na to, co se tehdy skutečně stalo, se různí. Lékař Jan Garavaglia, který tělo mrtvé dívenky ohledává, má stále jasný pohled na věc.

Případ Caylee je první, při kterém kdy cítil beznaděj. „Někdy mám pocit, že když se hledá pravda, často jde věda a logika stranou,“ říká. Že holčičce ublížil někdo z blízké rodiny, si je zcela jistý.

„Nedíváme se jen na tělo, je třeba zabývat se také dalšími okolnostmi. A tu dívku našli ve dvou pytlích a tašce ukrytou v hnijícím křoví nedaleko domu, kde žila. Na ústech jí stále zůstává lepicí páska. A její zmizení nahlásila babička. Myslím, že je to celkem jednoznačné a nedostanu to z hlavy,“ vypráví.

Bez výčitek

Podobného názoru je také detektiv John Allen, který vyšetřování vede a s Casey mnohokrát mluví. Nejprve se domnívá, že holčičku někam ukryli prarodiče, protože s její matkou mají často spory. Tuhle variantu však zavrhne velmi rychle.

Že něco není v pořádku, jej napadne bezprostředně po prvním výslechu Casey. „Víte, mluvit s rodiči, kterým zmizely děti, je velmi těžké. Tenhle rozhovor je ale velmi zvláštní. Většinou takoví lidé doslova šílí a mluví jen o pohřešovaném dítěti.

Ale ona mluvila celou dobu jen o sobě a o svých plánech, jako by se nic nedělo,“ vzpomíná Allen. Dále dodá, že většina lidí má něco, co je motivuje, aby mluvili pravdu. V případě Casey ale nic takového nenašel. Dodnes je přesvědčen, že v jejím případě udělal soud chybu.

Nikdy neuvěřil

Oproti tomu obhájce Casey Cheney Mason je dodnes skálopevně přesvědčen o její nevině. Jako právník čas od času hájí i osoby, u nichž si bezúhonností osobně není jistý. V tomto případě však nemá pochyb:

„Když jsem ji poprvé uviděl, uvědomil jsem si, že je to vystrašená malá holka. Byla drobná, její zápěstí nebylo širší než mé dva prsty. Byla velmi slušná a měla strach.“ Popsal Casey jako velmi zdvořilou ženu. A proč podle něj zmizení dívky nenahlásila?

„Myslím, že její mozek prostě vypověděl službu a přesvědčil ji, že se to nestalo.“ Podle fotografií a videí, která rodina Anthonyova poskytla, prý jasně vyplývá, že není mnoho více milujících matek. „Nikdy, nikdy tomu neuvěřím.

Casey ví, že za mnou kdykoli může přijít a přiznat se. Kdyby to udělala, začal bych okamžitě pátrat po tom, kdo ji to donutil provést. Ona není ten typ. Jednoduše tomu nevěřím.“

Foto: Bstod00 / Creative Commons / CC BY-SA 3.0, FL Gov´t / Creative Commons / volné dílo, NBCUniversal / Creative Commons / CC BY-SA 3.0, wtsp / Creative Commons / volné dílo
Související články
Svět zločinu
Woody Allen: Stín obvinění ze zneužití v životě slavného režiséra
Woody Allen, uznávaný hollywoodský režisér a scenárista, čelí vážným obviněním z obtěžování a zneužití své adoptivní dcery Dylan. Přestože byl v roce 1993 zproštěn obvinění po vyšetřování, která nenašla dostatek důkazů pro trestní stíhání, v průběhu let se kauza znovu a znovu otevírala. Allenova dřívější aféra se Soon-Yi, také adoptivní dcerou jeho bývalé partnerky Mii […]
Svět zločinu
Robert Downey Jr.: Rok a půl v base a hollywoodský splněný sen
Příběh Roberta Downeyho Jr. je dokonalým příkladem toho, jak se z temnoty může vzejít k světlu. Jeho boj s drogovou závislostí nebyl snadný, ale nakonec se stal jednou z největších hvězd Hollywoodu. Robert Downey Jr. je dnes známým jménem v Hollywoodu, ale jeho cesta k úspěchu byla plná peripetií a bojů s drogovou závislostí. Přestože […]
Svět zločinu
Bill Cosby: Propuštění z vězení po procesních chybách
Bill Cosby, někdejší hvězda americké televize, byl v červenci 2021 propuštěn z vězení kvůli procesním chybám, které vedly k jeho odsouzení v roce 2018 za sexuální napadení. Tento krok vyvolal šok mezi více než šedesáti ženami, které ho obvinily ze sexuálního obtěžování. Přestože byl Cosby odsouzen za zdrogování a znásilnění Andrey Constandové, verdikt byl zrušen, […]
Svět zločinu
Harvey Weinstein: hlavní poražený kauzy MeToo se odmítá vzdát
Harvey Weinstein, někdejší mocný filmový producent, se snaží zvrátit své odsouzení za znásilnění a sexuální obtěžování. Jeho šance na očištění jsou však mizivé. Skandál, který začal v roce 2017, odhalil dekády zneužívání moci, kdy Weinstein nutil herečky k sexuálním službám výměnou za kariérní příležitosti. Navzdory pokusům vše zamést pod koberec a dohodám s oběťmi byl […]
reklama
věda a technika
6 nejbizarnějších vozidel
Kabina, sedačky, volant a nejčastěji 4 kola. Auta či vozidla však nemusejí vypadat vždy takto! Jaké nejbláznivější nápady vznikly v hlavách designérů a techniků, ale nakonec se neujaly? 1/ Přidat kola! OctoAuto (1911) Na počátku 20. století jsou silnice samá díra. Auto se špatně ovládá a kola dostávají zabrat! „Čtyři jsou málo,“ domnívá se americký […]
Zázračné helium: Proč nám mění hlas?
Zatmění Slunce roku 1868. Událost, kterou si nemůže žádný hvězdář nechat ujít. Francouzský astronom Pierre Janssen (1824–1907) není výjimkou. Jako první si všimne žluté spektrální linie. Neznámý prvek dostane jméno po bohu Slunce, Héliovi. Potrvá ještě 27 let, než skotský chemik William Ramsay (1852–1916) izoluje plynné helium na Zemi. Dost by se podivil, jak se […]
Pozor na ně! 3 nejjedovatější rostliny u nás
Skočec obecný (Ricinus communis) je oblíbená okrasná rostlina. Jeho semena obsahují prudký jed ricin a alkaloid ricinin. Smrtelná dávka pro dospělého člověka je 15 až 20 semen, pro dítě pouhých 3 až 5. Pokud semena sníte, zprvu budete mít příznaky podobné chřipce. Poté dojde k poškození sleziny, ledvin a jater. Zubatá vám zaklepe na dveře […]
70 stupňů pod nulou. Jak letěly Lego figurky do vesmíru?
Stavění z Lego kostiček otevírá dětem cestu ke kreativitě a fantazii bez omezení. Většina dětí někdy snila o dobrodružné výpravě do vesmíru a poznání všech pozoruhodných objektů, které se v kosmu nacházejí. Taková cesta do vesmíru nemusí být jen nesplnitelným dětským přáním – v budoucnu se totiž může stát realitou. Společnost LEGO chce dětem ukázat, že […]
záhady a tajemství
Tajemná mystika koruny českých králů: Navždy patří svatému Václavovi
České korunovační klenoty jsou bezesporu naším národním symbolem. Největší pozornost však právem vzbuzuje koruna svatého Václava. Tu nechal v roce 1346 zhotovit Karel IV. pro svoji korunovaci českým králem, jež proběhla roku 1347. Karel IV. (1316-1378), jenž se také zabýval mystikou, zasvětil korunu svatému Václavovi, patronu české země. Koruna tak byla v podstatě určena přímo […]
Strašidelný pařížský hřbitov: Bloudí zde upírka či Bílá paní?
Père Lachaise, největší pařížský hřbitov, je prý doslova protkaný duchy a jinými tajemnými přízraky, které zde údajně často vídají i strážci hřbitova. Nelze kupříkladu přehlédnout gigantický náhrobek, jenž patřil baronce Stroganovové, manželce hraběte Demidoffa. Baronka byla vyhoštěna do Paříže a odloučena od svého manžela. Zemřela ve věku 40 let jako velmi bohatá žena. Říká se, […]
Tragédie nad mraky: Let kapely Lynyrd Skynyrd, který změnil rockovou historii
Když osud vzal cestou, která měla vést k hudbě, životy hudebníků se změnily v okamžiku. Příběh pádu letadla, který zastavil srdce jižanského rocku a zanechal svět v šoku. Máme nějaký problém s palivem            Tihle hoši byli od začátku průšviháři. Když už založí kapelu, tak hned několikrát změní její název. Z One percent se přes Noble Five […]
Čarodějnictví a magie: Co na to věda?
Čarodějnictví a magie se lidé báli odedávna. Možná zde svou roli sehrávala i pověrčivost a určité nesmiřitelné pojetí smrti či existence druhého břehu. Duše zemřelých se často stávaly objektem jakéhosi pověrečného strachu… Například staří Mezopotámci dokonce věřili, že pokud nebude duch zemřelého na onom světě spokojený, může nám ublížit nebo dokonce rovněž i zabíjet. Zejména […]
Nenechte si ujít další zajímavé články
Mnoho druhů českých rostlin z přírody mizí, ale šíří se teplomilné a nepůvodní druhy
epochalnisvet.cz
Mnoho druhů českých rostlin z přírody mizí, ale šíří se teplomilné a nepůvodní druhy
Tým botaniků odhalil významné změny v rozšíření druhů české květeny. Jejich studie analyzovala ústup i šíření jednotlivých druhů flóry na českém území od roku 1960. Nová studie vznikla na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity ve spolupráci s Botanickým ústavem Akademie věd ČR, Univerzitou Karlovou a Vídeňskou univerzitou a byla publikována v mezinárodním odborném časopise Biological Conservation.
Pokrok v léčbě rakoviny plic na obzoru
21stoleti.cz
Pokrok v léčbě rakoviny plic na obzoru
V České republice je každoročně diagnostikováno více než 6 000 pacientů s rakovinou plic, více než 5 000 jich na zhoubný karcinom plic každý rok zemře. Tento typ rakoviny má relativně nízkou úspěšnost
Libanonský tabbouleh
tisicereceptu.cz
Libanonský tabbouleh
Můžete si připravit i netradiční variantu, kdy místo bulguru použijete kuskus nebo quinou. Suroviny 150 g bulguru 4 rajčata 1 okurka 1 červená cibule 2 jarní cibulky 1 a ½ svazku hladkolist
7 důvodů, proč se vám nedaří hubnout
panidomu.cz
7 důvodů, proč se vám nedaří hubnout
Snažíte se, odpíráte si kdejaké jídlo, vyzkoušeli už jste snad všechny diety, které existují, a výsledky se ne a ne dostavit. A tak marně přemýšlíte, proč zrovna vaše váha se ani nehne. Důvodů může být celá řada. Tady je sedm nejčastějších: * Jíte málo Abyste nepřibírali, nesmíte hladovět, vždycky byste se měli cítit plní energie.
Tajuplná Šumava: Hrůzu nahánějící umrlčí prkna
epochanacestach.cz
Tajuplná Šumava: Hrůzu nahánějící umrlčí prkna
Úcta k zemřelým se projevuje v každém koutě světa i naší republiky trochu jinak. Šumavští si osvojili velmi svérázný zvyk – stavění umrlčích prken, ze kterých se stalo podivné memento smrti a prostředek, jakým mrtvé uctívat a často i s nimi promlouvat. Mohla v sobě lože nebožtíků soustřeďovat negativní energii zemřelých a prostupovat i do
Jogaila: Otevřel mu křest bránu k moci?
historyplus.cz
Jogaila: Otevřel mu křest bránu k moci?
Mladý litevský kníže se žení, aby posílil vztahy své země se sousedním mocným Polskem. Až bude o půl století později ležet na smrtelné posteli, bude jméno jeho rodu znát celá Evropa. Litevské velkoknížectví existuje už osm desítek let, když se vlády ujímá dynastie Gediminovců, odvozující svůj původ od knížete Gediminase (asi 1275–1341). Ten položí základy
Fiesta Gin z Garage22 se zařadil mezi nejlepší na světě
iluxus.cz
Fiesta Gin z Garage22 se zařadil mezi nejlepší na světě
Pražská palírna Garage22 funguje teprve čtvrtým rokem, přesto se na nápojovou scénu už stihla zapsat výrazným písmem. A to nejen na tu českou. Letošní novinka z produkce holešovické destilerie je již
Bohémský interiér s pařížským šarmem
rezidenceonline.cz
Bohémský interiér s pařížským šarmem
Zcela nový projekt, vybavený odborníky na design z LUXXU, byl promyšlen do nejmenších detailů a evokuje francouzskou klasiku s dotekem historie. Exkluzivní realizace je tak ztělesněním pronikavého kouzla a elegance půvabné metropole země galského kohouta a jejího životního stylu. Hned po vstupu do nitra charismatického bytu je téměř hmatatelně cítit vůni panujícího avantgardního stylu –
Poslední cinkání dědových klíčů
skutecnepribehy.cz
Poslední cinkání dědových klíčů
Dětství jsem strávila u prarodičů. Když děda ležel v nemocnici v kómatu, zažila jsem něco, co si nedokážu rozumově vysvětlit. S dědečkem Václavem jsme měli opravdu nádherný vztah. Byl spíš jako můj táta, kterého jsem nikdy nepoznala. Odmala jsme s bratrem a mamkou žili u prarodičů. Strávila jsem tam krásné dětství. Milovaný dědeček K bytovce, kde jsme žili, patřila rozlehlá zahrádka. Děda na
Zářivá perla Jadranu – Chorvatsko
nejsemsama.cz
Zářivá perla Jadranu – Chorvatsko
Mnoho českých turistů každoročně vybírá pro letní dovolenou Chorvatsko. Která místa tu jsou ta nejlepší, a vyplatí se proto o nich přemýšlet? Dalmácie Naprostou většinu pláží v Dalmácii pokrývají drobné kamínky a pláže poměrně rychle klesají pod vodní hladinu. Příjemné okamžiky určitě strávíte na pláži Zlatni rat, která se nachází v Brači. Pozoruhodné je, že
Děsivý Bullebak: Mohl existovat fantom amsterdamských kanálů?
enigmaplus.cz
Děsivý Bullebak: Mohl existovat fantom amsterdamských kanálů?
Délka vodních kanálů v nizozemském Amsterdamu přesahuje sto kilometrů. Většina z nich je navíc splavná lodí. Klene se nad nimi přes jeden tisíc mostů. Když se z nich zadíváte na temnou vodu kanálů-gra
Poznala Baroňová toho pravého?
nasehvezdy.cz
Poznala Baroňová toho pravého?
V nekonečné Ulici má po svém boku milujícího manžela a tři potomky. Ve skutečnosti ale představitelka Ivy Klímové takové štěstí v osobním životě nemá. Hana Baroňová (39) oslaví v listopadu jubileum