Skip to content

Životopis jako ze škatulky: Jenže vraždil a měl dítě s vlastní dcerou!

Ronald Gene Simmons má z Vietnamu vyznamenání: Bronzovou hvězdu, Kříž republiky Vietnam a Stužku letectva za to, že je vynikajícím střelcem. Jenže pozlátko skrývá temný stín…

Ronald (1940–1990) na Bremertonově námořní základně ve Washingtonu potká svou budoucí ženu, „Becky“ Ulibarriovou. Zplodí s ní sedm dětí. V roce 1963 přestoupí Simmons k letectvu. Když v roce 1979 odejde do výslužby, je poddůstojníkem s životopisem jako ze škatulky.

Jen dva roky nato se ukáže, že má dítě se 17letou dcerou. Simmons uprchne. Stěhuje se z místa na místo a živí se nevalně placenými pracemi. Některá místa musí opustit kvůli sexuálnímu obtěžování. Před Vánoci roku 1987 žije v Doveru v Arkansasu.

Právě tam se rozhodne. Chce si to vyřídit s celou rodinou.

tumblr_o9ovriGi6E1tlljfxo1_500
Šťastná rodinka skončí nešťastně…

Neušetří ani děti

22. prosince zastřelí manželku a 29letého syna Ronalda Gena Simmonse mladšího, který je u ní na návštěvě. Poté uškrtí tříletou vnučku Barbaru. Těla zakope. Počká na ostatní děti. Nejprve zemře 17letá Loretta. Škrtí ji a drží jí přitom hlavu v sudu s dešťovou vodou. Eddy, Marianna a Becky zemřou stejným způsobem. 26. prosince 1987 přijede zbytek rodiny. Jako první je zavražděn Simmonsův syn Billy a jeho žena Renata. Oba je zastřelí. Pak uškrtí a utopí jejich 20měsíčního syna Traea. Zastřelí i dceru Sheilu, s níž měl incestní vztah, a jejího manžela Dennise. Uškrcení nemine ani Simmonsovu dceru a vnučku zároveň, sedmiletou Sylvii. Zabije i 21měsíčního vnuka Michaela.

[#Beginning of Shooting Data Section] Nikon CoolPix2500 2002/10/08 12:56:42 JPEG (8-bit) Normal Image Size: 640 x 480 Color ConverterLens: None Focal Length: 5.6mm Exposure Mode: Programmed Auto Metering Mode: Multi-Pattern 1/1904.7 sec - f/4.5 Exposure Comp.: 0 EV Sensitivity: Auto White Balance: Auto AF Mode: AF-S Tone Comp: Auto Flash Sync Mode: Front Curtain Electric Zoom Ratio: 1.00 Saturation comp: 0 Sharpening: Auto Noise Reduction: OFF [#End of Shooting Data Section]
Společný hrob rodiny. Událost z roku 1987 šokuje celé USA.

A řádí dál…

Těla Simmons úhledně vyrovná v obývacím pokoji. Přikryje je kabáty, jen vnuky uloží do igelitových pytlů a nechá v zaparkovaných vozech. 28. prosince ráno pokračuje. Odjede do Russellvillu, vejde do advokátní kanceláře a zabije recepční Kathy Kendrickovou, která dříve odmítla jeho „pozornosti“. V sousední kanceláři ropné společnosti zastřelí makléře J. D. Chaffina a poraní majitele Rustyho Taylora. Další zastávkou je večerka, kde pracoval. Tam postřelí dva lidi. V kanceláři Woodline Motor Freight Company poraní ženu.

Pak se posadí, žertuje se sekretářkou a čeká na příjezd policie. Odevzdá zbraň a nechá se zatknout.

Bill_Clinton
Trest smrti podepíše osobně Bill Clinton.

Trestu neunikne

Simmons je odsouzen k smrti za 16 vražd. „Já, Ronald Gene Simmons, tímto dávám na vědomí, že si přeji, aby pro mě nebyla požadována žádná milost a rozsudek byl proveden neodkladně!“ řekne na závěr. Soud shledá vyjádření rozumným.

Příkaz podepíše guvernér a pozdější prezident Spojených států Bill Clinton (*1946). 25. června 1990 dostane bývalý vzorný voják smrtící injekci.

Foto: crimescenedb.com, murderpedia.org
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Vraždy
Zobrazit více …