Skip to content

Slavná herečka Winona Ryderová: Krade jako straka!

Kariéra slavné herečky letěla vzhůru jako raketa. Jde od jedné výborné role ke druhé. A pak to všechno skončí během jediného okamžiku.

Večer 12. prosince 2001 se totiž Winona Ryderová (*1971) pokusí odejít z luxusního obchodního domu Saks bez placení s nákupem v hodnotě přes 120 000 korun. Ochranka je však bdělá a bez ohledu na slávu a obdiv, který možná k herečce cítí, donutí ji k návratu.

Když navíc zjistí, že její kabelka je plná silně návykových léků, včetně Oxycodonu, Valia a Vicodinu, je zaděláno na pořádný průšvih.

3
Winona na záběru průmyslové kamery míří k východu. Bez placení.

Odsouzena bez lítosti

Skandál, který jako tsunami obletí svět bulváru, vyvrcholí ponižujícím procesem, ve kterém si soud pod dohledem médií nedovolí shovívavost. Rozsudek zní tři roky podmínka a dohled probačních úředníků, 480 hodin obecně prospěšných prací, 10 000 dolarů pokuty a léčení ze závislosti na lécích.

Herečka projeví lítost a připíše zkrat vlivu prášků proti bolesti, na nichž je v tu dobu závislá. Stáhne se do ústraní a podstoupí léčení. Její kariéra se hroutí.

4
Zprávy ze soudní síně živě přenášely všeny důležité zpravodajské programy.

Nedokáže se ovládnout

O pár let později se však do potíží dostává znovu. Mluví se o kleptomanii. V roce 2008 „ztratí“ v Madridu šperky firmy Bulgari, které si půjčila na udílení cen časopisu Marie Claire. Mají hodnotu téměř 2 500 000 korun!

V obchodě s luxusním oblečením utratí tisíce dolarů, ale přistihnou ji, jak se snaží ukrást několik párů ponožek. A znovu v obchodě s kosmetikou. Její asistenti mají zkrátka plné ruce práce. Buď jsou tak dobří, nebo se Winina vzpamatovala, protože je stále na svobodě a tisk mlčí.

2
Je pořád krásná, ale s kariérou je nejspíš konec.
Foto: it.wikipedia.org, youtube.com
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Svět zločinu
Zobrazit více …