Skip to content

VIDEO: Keifer Sutherland a jeho Bedna vod whisky

Kiefer Sutherland (*1966) je sice hvězdou řady úspěšných hollywoodských hitů, v posledních letech zejména akčního seriálu 24 hodin, ale jak dokazuje albem Down in a Hole, neztratil by se ani jako muzikant.

Hudba hraje v jeho životě významnou roli vlastně už odmalička. „Jako klukovi mi pomohla najít společnou řeč se starším bráchou,“ vzpomíná. V pozdějších letech mu pomáhá překonat deprese a problémy s alkoholem, kvůli kterým si na něm občas pořádně smlsne bulvár.

Kromě toho, že je vášnivým sběratelem historických kytar, zakládá v roce 2002 společně s muzikantem Judem Colem (*1960) malou nahrávací společnost Ironworks. Chtějí pomáhat mladým talentovaným muzikantům.

V roce 2016 však nakonec sám album nahraje, i když to původně v plánu nemá. Přinese Colemu několik svých písniček s návrhem nabídnout je nějaké kapele. Colemu se však nahrávky líbí natolik, že navrhne, aby si je nahrál a vydal sám.

Což nakonec udělá. A nejen to. Přihodí další písničky a nakonec je z toho celé album. A podle kritiků vůbec ne špatné. „Poctivá upřímná deska, která není jen výstřelkem znuděné hollywoodské hvězdy,“ shoduje se kritika.

Foto: https://i2-prod.somersetlive.co.uk
Právě v prodeji
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky Zajímavosti
Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články